Aicinām pēc ielūgumiem uz “Mis un Misters Alūksne” 5

Ir noslēgusies Alūksnes rajona laikraksta “Alūksnes Ziņas” lasītāju un reģionālā portāla “aluksniesiem.lv” reģistrēto lietotāju balsošana par savu simpātiju šā gada konkursam “Mis un Misters Alūksne 2008”.

Šā gada balsojums bija īpašs ar to, ka simpātijas varēja izteikt ne tikai, atnesot no laikraksta izgrieztu anketu uz redakciju, bet arī balsojot reģistrētajiem lietotājiem “Alūksnes Ziņu” portālā “aluksniesiem.lv”.

Kopumā par “Alūksnes Ziņu” simpātijām saņēmām 1973 balsotāju anketas un balsojumu portālā. Balsojums laikrakstā un portālā tika vērtēts kopā un visvairāk balsis ieguvušie saņems „Alūksnes Ziņu” simpātiju balvas noslēguma pasākumā sestdien. Kuri tie būs – lai pagaidām paliek noslēpums.

Bet četrus “Alūksnes Ziņu” lasītājus un portāla “aluksniešiem.lv” reģistrētos lietotājus, kas balsoja par savu simpātiju, aicinām saņemt ielūgumus uz noslēguma pasākumu sestdien. Tie ir: Elīna Apsīte, Romāns Medonovs, Edgars Zaļakmentiņš un Kaspars Riņķis. Ielūgumus var saņemt “Alūksnes Ziņu” redakcijā, Lielā Ezera ielā 5, līdz piektdienas pulksten 14.00. Paldies visiem balsotājiem!

Komentāri 5

Paliigs

pff...caur CC+ tik vajadzeeja uztaisiit mazu suudinji un tad tikai pirksta veikliiba, un balsis gaaja tik klaat!

pirms 12 gadiem, 2008.12.03 16:30

Ne jau lietotajs, bet tie kas taisija vairakus lietotajus un balsoja cik uziet.

pirms 12 gadiem, 2008.11.27 14:47

Tu pateici to, ko nevajadzēja teikt - tu balsoji negodigi. Fui tev!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.26 15:32

Vietējās ziņas