Aicinām uz Veclaicenes Jauniešu forumu

Sestdien, 6. decembrī, pulksten 11 Veclaicenes tautas namā notiks Veclaicenes Jauniešu forums. Tas šogad būs jau trešais jauniešu forums kādā no Alūksnes novada pagastiem, ko organizē Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvā padome.

Pasākumā piedalīties aicināti gan Veclaicenē dzīvojošie jaunieši, gan arī tie gados jaunie veclaicenieši, kuri šobrīd ikdienā te vairs nedzīvo, taču ar pagastu viņus saista dzimtās mājas un ģimenes. Forumā piedalīsies arī Veclaicenes pagasta pārvaldes un pagasta iestāžu, Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji. Plānots, ka forumā piedalīsies viesi arī no kaimiņvalsts – Hānjas pagasta Igaunijā, kas pastāstīs par darbu ar jaunatni un jauniešu dzīves aktualitātēm viņu pagastā.

Forumā jauniešiem būs iespēja satikties, lai diskutētu par tiem galvenajiem jautājumiem, kas jauniešiem viņu dzīvesvietā ir svarīgi. Līdzīgi forumi šogad ir organizēti Liepnas, Mārkalnes un Pededzes jauniešiem un tie devuši arī atzīstamus rezultātus, piemēram, pēc foruma Liepnā izveidojusies Liepnas jauniešu saime, kura šovasar jau īstenojusi vairākus pasākumus.

Aicinām Veclaicenes jauniešus interesēties par dalību forumā, sazinoties ar Veclaicenes tautas nama vadītāju Maiju Rozīti.

Veclaicenes pagasta Jauniešu forumu organizē Alūksnes novada Jauniešu konsultatīvā padome sadarbībā ar Veclaicenes pagasta pārvaldi, Veclaicenes tautas namu, Alūksnes Bērnu un jauniešu centru, Alūksnes novada pašvaldību un citiem atbalstītājiem.

Vietējās ziņas