Aizsardzības ministrs apmeklē Alūksnes novada pašvaldību 11

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada pašvaldību apmeklēja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. Pašvaldībā viņš tikās ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāju Arturu Dukuli, domes priekšsēdētāja vietnieku Aivaru Fominu un domes deputātu Guntaru Švolmani. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viņa stāsta, ka tikšanās dalībnieki pārrunāja pašvaldības un Nacionālo bruņoto spēku pašreizējo un tālāko sadarbību. Pašvaldības vadība informēja par tās plāniem īstenot tādu nozīmīgu sporta objektu kā sporta zāle Alūksnes pilsētas sākumskolas un Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vajadzībām, kā arī ziemas sporta centra „Mežinieki” rekonstrukcijas projektus.

"Izprotot to, ka šādiem mērķiem valsts finansējums no aizsardzības budžeta šobrīd netiek piešķirts, vienlaikus uzsverot, ka minētos sporta objektus būtu iespējams izmantot arī karavīru vajadzībām, domes priekšsēdētājs A. Dukulis lūdza aizsardzības ministru iespēju robežās paust morālu atbalstu šiem pašvaldības projektiem," stāsta E.Aploka.

Ministrs R. Vējonis apliecināja, ka atbalsta šo projektu īstenošanu, taču šīs sporta bāzes ministrija nefinansēs. R. Vējonis uzsvēra, ka sporta bāzu attīstība Alūksnē ir atbalstāma ne tikai tādēļ, ka šeit atrodas Kājnieku skola, bet arī domājot par bērnu un jauniešu fizisko sagatavotību, kas ir svarīga, ja jaunietis vēlas kļūt par jaunsargu, profesionālā dienesta karavīru vai zemessargu.

Pašvaldības pārstāvji ar aizsardzības ministru pārrunāja arī Strautiņu poligona iespējamās attīstības vīzijas. Ministrs apliecināja, ka šīs teritorijas attīstība tiek plānota, jo tā ir stratēģiski nozīmīgā vietā.

Ministrs apmeklēja Kājnieku skolu, 31.AMII Zemessardzes bataljonu, Strautiņu poligonu, kā arī piedalījās Latvijas Brīvības cīņu atceres pasākumā Karvas Brāļu kapos.

Komentāri 11

abcx

Forši,ka atbalstīs sporta bāzes!
Dažs labs varēja vēl treniņtērpā uz tikšanos ierasties!!!(G.Š.)

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 10:14

HaveANiceDay

Superīgi labs komentārs par G.Š.!
You made my day!

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 12:00

Inse

Jā, šitie džemperīšu deputāti tiešām smieklīgi izskatās. Bet reizē arī skumji. Nu staigājiet brīvajā stilā ikdienas gaitās tai pat domē, taču uz svarīgām tikšanās reizēm un uz sēdēm taču uzvalku var uzvilkt. Kaut kāds dresscode pastāv pat laukos, izskatās, ka dažiem tas nav zināms vēl joprojām...

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 21:08

Bet

toties mazpilsētas karalis.

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 21:33

kuku

Līdz karalim viņam vēl tālu.......................................

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 21:48

bosiks

vai tad nevaru atļauties vilkt to kas pašam patīk...

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 22:01

hekss

Ne džemperīši, ne arī uzvalciņi neglābj ķļupikus...kas piedzimis par kļupiku tas arī vazājas pa šo pasauli tāds....

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 22:58

/

Es gan lasu ka neatbalstīs..nu - mutiski atbalstīs, bet ne finansiāli..diemžēl...
Kaut kas tika - kā allaž, nogulēts, jo pirms dažiem gadiem reāli bija gandrīz celtniecīna kopā gan armijai, gan pilsētai, peldbaseinu ieskaitot..

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 13:13

bosiks

bet bildē malējais ar brillītēm gandrīz jau gandrīz kvadrāts...

pirms 7 gadiem, 2014.04.08 22:03

Vietējās ziņas