Alūksnē ciemosies Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks 3

Eiropas Parlaments atsāk pilnvērtīgu darbu, tādēļ jau rīt 17.oktobrī, EPIB uzsāk iepazīšanās tūri ar 8 jaunievēlētajiem EP deputātiem no Latvijas, EP likumdošanas aktualitātēm un jauno darba kārtību, kā arī jauniešu iespējām Eiropā. Pirmais pasākums notiks Alūksnes pilsētas bibliotēkā un Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija, piedaloties EP deputātam Artim Pabrikam (vienotība/ EPP). Par to informē Eiropas Parlamenta Komunikāciju specialiste Liene Grava.

"Tiekoties ar bibliotekāriem un interesentiem no Alūksnes un Apes novadiem, deputāts iepazīstinās ar savu darbu Starptautiskās tirdzniecības komitejā un likumdošanas aktualitātēm. Savukārt, tiekoties ar vecāko klašu skolēniem, deputāts stāstīs par politiķa karjeru un dalīsies profesionālajās prasmēs," stāsta L.Grava.

Alūksnes pilsētas bibliotēkā tikšanās ar A.Pabriku notiks no pulksten 11.30 līdz 12.30.

L.Grava atklāj, ka pasākuma ietvaros tiks stāstīts par EP jauno sastāvu pēc vēlēšanām - 8 Latvijas deputāti un EP jauno darba kārtību - aktualitātes un likumdošanas jautājumi. "80 procenti Latvijas likumdošanas ietekmē dažādas ES regulas un direktīvas, tātad – arī ikviena Latvijas iedzīvotāja dzīvi. EP deputāts A. Pabriks (vienotība/EPP) skaidros savu darbu EP Starptautiskās tirdzniecības komitejā un parlamentā darba aktualitātes," norāda komunikāciju speciāliste.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā EP deputāts būs sastopams no pulksten 12.40 līdz 14.00.

"Vecāko klašu skolēnus informēs par jauniešu iespējām Eiropas Parlamentā un par EP deputāta darba specifiku. Lekcijā "Runas māksla Eiropas Parlamenta kontekstā" deputāts stāstīs,  kā veiksmīgi publiski uzstāties un pārvarēt satraukumu, kas politiķa karjerā ir grūtais un kas ir vilinošais, kas noderējis no mācībām skolā/ augstskolā, kā meklēt sabiedrotos un kā risināt situācijas, ja sarunas biedrs negatīvi noskaņots?" stāsta L.Grava.

Komentāri 3

Q

Lai traktoristu pamāca kā uzvesties un ka otkatus ņemt nav smuki!

pirms 6 gadiem, 2014.10.16 21:58

S.T.

stirane ‏@stirane Oct 15
Par Čigāni un IZM, skumji, ka Vienotība atkal shēmo un riskam pakļauj ļoti svarīgu nozari. IZM tāda izmēģinājumu laboratorija visu laiku.
Mēs varam traktoristu dzintar ielikt, viņš tik gudri runā pēdējā laikā

pirms 6 gadiem, 2014.10.16 23:59

pastals

Nevajag nu gan mums to gejropas papriku te, nav ko vazāties!

pirms 6 gadiem, 2014.10.17 13:11

Vietējās ziņas