Alūksnē turpina atjaunot grants seguma ielas 14

Šovasar divpadsmit Alūksnes pilsētas grantētā seguma ielās rit remontdarbi, seguma uzlabošanai izmantojot asfaltu, kas nofrēzēts no rekonstruējamām asfaltseguma ielām un pārklājot to ar bitumenu un šķembām.

Jau aizvadītajā gadā, izmantojot šādu tehnoloģiju, Alūksnē tika remontētas vairākas grantētās ielas. Saskaņā ar pērn domes pieņemto lēmumu, šovasar šis darbs tiek turpināts vēl divpadsmit ielās – Alsviķu, Lauku un Liepu, Cēsu un Kalna, Ezera, Meža un Zemgales, kā arī Avotu, Lazdu, Tilta un Viestura. Tas, vai remontu visās ielās varēs pagūt veikt šogad, būs atkarīgs no tā, kā veiksies darbi. Jau šobrīd skaidrs, ka Ezera ielā segumu šogad varēs atjaunot daļēji – sākot no Jāņkalna ielas līdz garāžām, jo pārējā ielas daļā AS „Simone” veiks siltumtrases maiņu.

Ielu remontdarbos ietilpst aku vāku maiņa un ielu sagatavošana pirms virsmas apstrādes, ko saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem, veic SIA „SORMA”, apgaismojuma remontdarbus atsevišķās ielās, kur tas nepieciešams - SIA „MARITEC”, bet virsmas apstrādi, kas ietver frēzētā asfalta ieklāšanu, apstrādi ar bitumenu un šķembām, veic akciju sabiedrība „KAGU TEED” no Igaunijas, kas to darīja arī pērn.

Darbi minētajās ielās tiek veikti pakāpeniski – kur ielas segums jau sagatavots, sākas frēzētā asfalta ieklāšana. Aizvadītajā nedēļā tas paveikts Alsviķu, Lauku, Liepu, Kalna un Cēsu ielās. Pēc tam uzklātā asfalta kārta tiks pārklāta ar bitumenu un šķembām. Pakāpeniski un secīgi remontu veiks arī pārējās nosauktajās ielās, atkarībā no sagatavošanas darbu veikšanas gaitas.

Ielu remontu laikā minētajās ielās ir satiksmes ierobežojumi, tādēļ lūdzam iedzīvotājus, kas dzīvo minētajās ielās, būt iecietīgiem un saprotošiem. Autovadītājus aicinām ievērot izliktās ceļa zīmes un it īpaši ātruma ierobežojumu, braucot pa uzklāto frēzētā asfalta kārtu, lai veiksmīgi varētu veikt tālāko seguma apstrādi. Satiksmes organizācijas shēmas darbu veikšanas laikā ir ievietotas pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv.

Komentāri 14

vietējais

un kad atjaunos grants segumu gar Jāņkalniņu? tur grants virskārta vispār jau sen nobraukāta! manuprāt, pa to ceļu vispār vajadzēja aizlieg braukt, jo kur gan palikuši visi savulaik "bīdītie" projekti, ka Jāņkalniņš ir aizsargājams objekts!!!???

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 10:50

Svēta

Kad atjaunos Vējakalna ielu?Kauns ciemiņus vest uz ezeru!Lūdzu!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 11:25

vilis

Jā! Gan Vējakalna iela, gan Siguldas iela briesmīgas.....

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 12:16

Aivars

Vai atcerieties, ka Siguldas iela pirms Eiropas projekta uzsākšanas bija asfaltēta, bet nododot pieņemšanas komisija pieņēma to neliekot atjaunot izrakņāto segumu. Tā tas arī palicis nu jau piekto gadu un šogad arī nav iekļauts atjaunojamo ielu sarakstā un pats galvenais nav neviena vainīgā kaut paraksti uz pieņemšanas-nodošanas akta uzlikti, bet asfalta nav.

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 21:01

Kabata

Kabatā, kabatā kādam ieripoja naudiņa, jo pa Eiropas naudu projektu realizējot bija jāatjauno asfalts.

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 22:43

Ieva

Esmu pārliecinājusies- sliktākā iela pilsētā-Vējakalna. Kauns bija ar radiem staigājot parkā. It kā tikko būtu bijušas tanku mācības!!!!!! Nekad tādas grāvis pa vidu ielai nebiju nevienā pilsētā redzējusi.

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 20:38

Džonis

Tak ar tiem grāvjiem ielu vidū pie visām uz parku pienākošām ielām mēs piesaistām tūristus, lai viņi izprot mūsu deputātu vīzijas un ilūzijas par darbiem kuri netiek pabeigti kvalitatīvi līdz galam.

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 21:08

mēbele

Ezera/Zemgales krustā kādam uz tikko ieklātā seguma milzīgi kkur jāsteidzās bija un jāpabojā mīkstā virskārta... tā tik turpiniet tukšpauri! Noteikti būs labākas ielas....

pirms 6 gadiem, 2014.08.13 08:16

mēbelei

Jā,ir tāds Valdis D.,kad brauc pie mātes Vizmas D.,tad labāk ceļā negadīties.Ielas segums neizturēja pat pirmo dienu.

pirms 6 gadiem, 2014.08.13 14:25

redzu visu

Nav ko pļūtīt pa tukšo! Valdis brauc uz savu īpašumu, nevis pie mātes! Brauc viņš normāli! Drīzāk jau kaimiņš ar pelēko aplīmēto opeli dzērumā dauzās!

pirms 6 gadiem, 2014.08.13 17:52

drugs

kas tas par ielas segumu,ja Valdis braucot -var uzart.Būs traktoru noīrējis.?redzēs,cik tā sviesta kārta izturēs.

pirms 6 gadiem, 2014.08.13 19:48

redzu visu

nu neredzi gan neko,ja tā ir normāla braukšana,bet īpašuma tur Valdim nav un nekad nav bijis

pirms 6 gadiem, 2014.08.14 09:55

Regīna

Un kā tad ar Malienas ielu? Tur cilvēki brauc dien dienā uz Pullānu. Putekļi briesmīgi un izbraukāts ceļš:((( Ne šeit ir kanalizācija normāla, nedz arī ceļš.

pirms 6 gadiem, 2014.08.14 11:07

Vietējās ziņas