Alūksnes autoostas teritorijā beidzot gaidāmas pārmaiņas 3

Alūksniešiem ir pamatotas cerības, ka teritorija pilsētas centrā – vietā, kur atrodas Alūksnes autoosta – beidzot tiks sakārtota, pārveidota un labiekārtota, lai turpmāk vairs nebūtu kā kauna traips.

Minētā teritorija pieder Alūksnē reģistrētam uzņēmumam SIA “KR 5”, kas tur iecerējis veikt ēkas pārbūvi un teritorijas labiekārtošanu. Lai to sāktu darīt, uzņēmums vērsies Alūksnes novada pašvaldībā ar iesniegumu, kurā lūdz atļauju uz pašvaldībai piederošas zemes jaunā vietā veidot izbrauktuvi. Starp deputātiem par ieceri raisījās diskusijas un izskanēja jautājums, kur tādā gadījumā turpmāk atrastos autoosta?

Domes sēdē 31. oktobrī Alūksnes novada deputāti lēma atbalstīt uzņēmuma iesniegumu. Plašāk lasiet 29. oktobra “Alūksnes un Malienas Ziņās”.

Komentāri 3

kurkulis13

Izlasot rakstu rodas šaubas par autoostas īpašnieku prāta spējām. Minimāli nozāgējot kokus skvērā. Ko tas nozīmē? Vai viņi ir izkāpuši no no saviem džipiem un mēģīnājuši izbraukt ar autobusu? Nē-jo busu neviens viņiem nedos. Īpašums iegūts nelikumīgi sadalot īpašumu divās daļās, lai domes priekšēdētājs iznākot no atvaļinājumā daudz nesprēgātu. Cels lielveikalu-prātiņ nāc mājās. Šai firmai ir lozungs-likvidēt visu. Kur palika bagāžas glabātuve, kas būtu neatņemama sastāvdala autoostā. Lai vai kā bet šie brīnumi jānosūta KNABim lai izvētē šis firmas darbību.

pirms gada, 2019.10.31 21:26

Viedoklis

Ja, kaut nedaudz, iedziļinās procesos, tad liela daļa to ir nelikumīgi. Kā saka - roka roku mazgā, tas ir acīmredzami, un mēs, tie suņi, varam riet, cik gribam, tāpat tā karavāna ies tālāk. Tā kā atliek to visu pieņemt vai tīt makšķeri.

pirms gada, 2019.11.01 06:59

Čiekurs Egle

It kā jau uz papīra skan labi, bet faktiski tas nozīmē, ka autoosta tur nevarēs pastāvēt normāli. Nebūsim naivi, neviens tur ar labdarību nav nācis strādāt, mērķis ir nopelnīt. Izpildījums iznākumā gan var būt klaji nepateicīgs iedzīvotājiem, neesiet naivi. Diemžēl tipisks šī īpašnieka domāšanas veids, uzcelsim būdu, kur ielaidīsim veikalus, pēc tam zināmu gadu laikā visu atpelnīs uz īres samaksu rēķina, un tad jau saldā uzdzīve, nevar jau aizliegt to darīt, ja nauda investīcijām ir. Personīgi man šādu risinājumu negribas redzēt pašā pilsētas centrā. Bet tas jau tikai mans viedoklis.

pirms gada, 2019.11.01 00:11

Vietējās ziņas