Alūksnes ceļi uz izķeršanu 10

Ilgus gadus par iespējām Alūksnes pusē rīkot ziemas autosporta sacensības neviens nav licies ne zinis. Nu interesi izrāda uzreiz divi pretendenti – SIA “Auto Stils Serviss”, kas piedāvā Alūksnē aizsākt jaunu tradīciju un sarīkot novada teritorijā rallijsprinta sacensības, kā arī SIA “Gulbenes Auto – moto”, kas Alūksnes ceļus vēlas iekļaut Gulbenē rīkotā rallija “Sarma” distancē.

Abu iesniegumu izskatīšana izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē izvērtās par īstu dueli. Vienā pusē atradās tie, kuri vēlējās pieņemt abus piedāvājumus, tādējādi paplašinot šeit dzīvojošo autosporta entuziastu iespējas vērot sacensības klātienē, bet otrā – tie, kam rūp, lai Alūksnē rīkotās sacensības pulcētu pēc iespējas plašāku skatītāju pulku, nesot lielāku peļņu gan to organizatoriem, gan vietējiem uzņēmējiem. Pēdējo priekšlikums bija atbalstīt tikai alūksniešu rīkotās sacensības, kaimiņu novada priekšlikumu noraidot.

Grib būt vienīgie Alūksnē

SIA “Auto Stils Serviss” pārstāvis Renārs Salaks atgādina, ka šādu pasākumu rīkošana Alūksnē nav sveša lieta. Pirms vairākiem gadiem jau rīkotas līdzīgas sacensības. Tiesa, ja toreiz viss noticis ciešā sadarbībā ar gulbeniešiem, tad šoreiz sacensības plānots rīkot pašu alūksniešu spēkiem. Gadījumā, ja pašvaldība atbalstītu šādu iniciatīvu, R.Salaks izvirza nosacījumu, ka nedrīkst pieļaut analoģisku sacensību rīkošanu.

“Sportistiem nebūs intereses braukt pa vieniem un tiem pašiem ceļiem,” viņš uzsver.

Vairāk lasi laikraksta “Alūksnes Ziņas” 20.oktobra numurā vai pērc maksas rakstu šeit .

Komentāri 10

kissrock

betvecos laikos tac tie notika ziema super caur kolbergi uz markalni bij super .jo pats dzivoju tur kolbergi ......pat vasara notika visadi ralliji .tagad tik vajaga atjaunot .

pirms 10 gadiem, 2010.10.27 18:30

kissrock

betvecos laikos tac tie notika ziema super caur kolbergi uz markalni bij super .jo pats dzivoju tur kolbergi ......pat vasara notika visadi ralliji .tagad tik vajaga atjaunot .

pirms 10 gadiem, 2010.10.27 18:29

zinatajs

nu nu, ka tik nesanak liels abloms... pie muusu valdiibas... bet lai jau veicaas...

pirms 10 gadiem, 2010.10.26 22:49

Gubernātors

Alūksniešiem ir jābūt vispār priecīgiem, kad mūsu pusē , kaut kas līdzīgs notiek, kā piemēram - Sarmas rallija ātrumposms.
R.Salak, ja jau esi tik apņēmības pilns, tad uzrīko Starptautisku ralliju Alūksnē. Čiks vien tev sanāks.
Es arī vairākus gadus palīdzēju daudziem domubiedriem organizēt, kādu no Sarmas ātrumposmiem.Jo visi mēs,kas kaut cik ir bijuši saistīti ar autosportu, zin , ko tas nozīmē.
Manas domas, kaut vai igauņi šeit Alūksnē organizē.Vinnētāji būs gan Alūksnieši, gan uzņēmēji, gan parastie iedzīvotāji.Un ne jau vienā dienā tiek plānotas šīs sacensības, kāpēc tāda jezga ap to visu?
Kas attiecās par ceļiem, vieni un tie paši. Jaunu ceļu nav, jāiztiek ar tiem pašiem, kas ir.
Es ceru, kas lemšana būs abiem organizatoriem, par labu un mūsu deputāti būs saprotoši.

pirms 10 gadiem, 2010.10.24 18:59

intrigants

...man labpatīk domāt, ka vinnēs tas viedoklis, kura pārstāvji "mūsu dižtraktoristam" iešķiebs lielāko kukuli...protams, ka nemanāmi...

pirms 10 gadiem, 2010.10.23 12:56

kāpēc viņš iedomājas, ka sportistiem nebūs interesanti braukt pa vieniem un tiem pašiem ceļiem??? Būs tā pieraduši, ka aizmigs pie stūres?? Nevajag domāt tikai par savām interesēm, bet arī par tautu. Dievinu ralliju un gribu vismaz divus.

pirms 10 gadiem, 2010.10.21 23:30

starp citu

Vai tā nav klaja savējo lobēšana? Tādā veidā pie laba rezultāta nenonākt.. Priekš tam jau tā konkurence ir domāta, lai papūlētos radīt arvien oriģinālāku un kvalitatīvāku piedāvājumu. Tad vairs nebūs nozīmes, vai uz Alūksnes ceļiem rīko divas, piecas vai desmit sacensības gadā.. Tas tikai nozīmē, ka salīdzinājumā ar "Sarmu" alūksniešu pasākums būs sviests.. Spējīgs izturēt konkurenci vien tad, ja tā nepastāv.

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 20:34

jampampiņš

Es ar' par lēmuma atcelšanu!!! Piekrītu Veļķeru Vilnim, ka vismaz pirmajā gadā vajadzētu atļaut rīkot abas sacensības.. Alūksnieši sevi vēl nav pierādījuši, lai varētu uzstādīt deputātiem ultimātu - mēs vai viņi. Un ja nu no pasākuma "čiks" vien sanāk - ko tad? Aiznākamajā gadā kodīsim pirkstos, ka nebūs nekā ko redzēt. Gaisa pilis būs sabrukušas, vēlme pēc pašiem savu sacensību rīkošanas pārgājusi, bet gulbenieši Alūksnes vietā būs atraduši citu sadarbības partneri..

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 20:20

Dziņa

Ņemot vērā to, ka esmu izlasijis rakstu pilnībā, Portālā nav publicēta svarīgākā rindkopa par lēmēju viedokli - kronis visam sen zināms ka sava varēšana kapitālismā jāpierāda konkurences apstākļos (saprotams, ka godīgos), bet nevis ar nolēmumu Gulbeniešus nelaist mūsu ceļos. atsevišku domnieku līmenis nemainās, kāda jums daļa par panākumiem vai izdošanos tā nav Jūsu kompetence ir jāatļauj visiem darboties, tā, kā svēta miera labad atceļat savu lēmumu!!!

pirms 10 gadiem, 2010.10.20 18:54

Vietējās ziņas