Alūksnes novada dome saņēmusi apstiprinājumu kredīta piešķiršanai 3

Alūksnes novada dome saņēmusi telefonisku apstiprinājumu, ka Valsts kase pašvaldībai piešķirs kredītu 100 000 latu apmērā kurināmā iegādei šai apkures sezonai, aģentūrai LETA pastāstīja Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Laimonis Sīpols.

Oficiāla vēstule par kredīta piešķiršanu pašvaldībai būtu jāsaņem tuvākajā laikā.

Kredīts pašvaldībai tiks piešķirts uz vienu gadu. Par pārejām detaļām varēs spriest tad, kad pašvaldība būs iepazinusies ar oficiāliem dokumentiem.

Kā aģentūrai LETA apliecināja Sīpols, līdz kredīta saņemšanas brīdim pašvaldības siltumapgādes uzņēmums "Simone" bez kurināmā nepaliks. Arī pašlaik siltums pilsētai tiek nodrošināts.

21.janvārī Alūksnes novada domes sēdē deputāti atbalstīja pašvaldības uzņēmuma "Simone" ieceri ņemt aizņēmumu 100 000 latu apmērā apkures sezonas kurināmā iegādei.

Tā kā kurināmo nepieciešams iegādāties jau šai apkures sezonai, pašvaldībā sākta dokumentācijas kārtošana, lai kredītu iegūtu pēc iespējas ātrāk.

Komentāri 3

nutak

ha ha, kvēla aisztāvība Melderpam, bet - runa nav par paņemšanu no Simones kases bet par kre'ditu nonākšanu LĪDZ Simonei, un tādos darījumos.... Tad zelta puisēns Melderpapas attaisa savas kabatiņas....

pirms 11 gadiem, 2010.02.10 18:14

nutak

Melderpapa makam jau nu garām neaizies......

pirms 11 gadiem, 2010.02.10 09:23

bardaks

Maz ka valdošie tautu iegrūda parādu jūgā trīs paaudzes uz priekšu, nu arī vietējie kretīniņi mauc tautai sakas kalā .Nez cik un kurš otkatos saņems?

pirms 11 gadiem, 2010.02.09 23:33

Vietējās ziņas