Alūksnes novadā jauna Tele2 bāzes stacija 2

Alūksnes novada Kolberģī darbu sākusi jauna Tele2 GSM bāzes stacija. Līdz ar Tele2 infrastruktūras uzlabojumiem  ir pilnveidota sakaru kvalitāte, vienlaicīgi nodrošinot stabilāku un ātrāku interneta lietošanu telefonā un datorā.  Šajā pašā laikā jauna stacija atvērta arī Gulbenes novada Druvienā.

Tele2 sabiedrisko attiecību vadītāja Vita Sirica informē, ka  Tele2 ir investējis kvalitātes pilnveidošanā Latvijā kopumā 130 miljonus latus, un katra jauna bāzes stacija nodrošina vēl augstāku mobilo sakaru kvalitāti Tele2 klientiem visā tās uzstādīšanas apkārtnē.

Šogad Tele2 jau uzstādījis kopumā vienpadsmit jaunas GSM un UMTS bāzes stacijas. Bez jau minētās Druvienas un Kolberģa, Tele2 bāzes stacijas darbu arī uzsākušas Bauskas novada Brunavā, Aizputes novada Cīravā, Kuldīgas novada Gudeniekos, Nīcas novada (netālu no Liepājas) Kalnišķos, Ludzas novada Cirmas pagasta Tutānos, Jelgavas novada Valgundes pagasta Vītoliņos, kā arī Salaspilī (divas bāzes stacijas) un Vecāķos. Pateicoties Tutānu bāzes stacijai, ir uzlabota signāla uztveršana un raidīšana uz Rīgas-Maskavas šosejas posmā pie Ludzas. Salaspilī ar divu jaunu bāzes staciju uzstādīšanu ir palielināta sakaru tīkla kapacitāte pilsētā un uz Rīgas-Daugavpils šosejas, kā arī 3G tīkla pārklājums.

Kopumā 2009.gadā visā Latvijā darbību sāka 65 jaunas bāzes stacijas, šā gada sākumā pievienojot vēl vienpadsmit. Tele2 tīkls ir pieejams 99,6% Latvijas iedzīvotāju.

Komentāri 2

TELE2 lietotais

Jauki ka uzlabojas parklajus Aluksnes novada.Velvajadzetu Zeltinu pagasta.Nestabils parklajums.

pirms 11 gadiem, 2010.04.16 22:12

Varēja jau vēl pieminēt to, ka bāzes stacijas palaišana vilkās 2 gadus, vienubrīd paši bija aizmirsuši, ka uzslējuši mastu... Pa to laiku n-tos klientus pazaudēja...

pirms 11 gadiem, 2010.04.16 15:44

Vietējās ziņas