Alūksnes novadu prezentēs starptautiskās tūrisma izstādēs 3

Alūksnes novads tuvākajā laikā tiks prezentēts trīs starptautiskās tūrisma izstādēs Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Jau šīs nedēļas nogalē, no 24. līdz 26. janvārim Alūksnes novada pašvaldības tūrisma informācijas speciāliste Vita Dravniece dosies uz Viļņu, kur tūrisma un atpūtas iespējas Alūksnes novadā piedāvās iepazīt lietuviešiem starptautiskajā izstādē „Adventura 2014”. Tās tēma šogad ir veltīta atpūtai kopā ar ģimeni.
Savukārt jau no 7. līdz 9. februārim Rīgā notiks kārtējais starptautiskais tūrisma gadatirgus „Balttour”, kurā Alūksnes novads plāno demonstrēt savu „Malēniešu funktieri”.

"Pašvaldības lielākie muzeji izstādes laikā apmeklētājiem rādīs savas jaunākās programmas – Alūksnes muzejs piedāvās uzspēlēt kroketu, Jaunlaicenes muzejs mācīs lāpīšanu pēc baroneses „modes”, Viktora Ķirpa Ates muzeja ļaudis demonstrēs Maizes programmu. Ar savām aktivitātēm iesaistīsies arī mazāko muzeju pārstāvji no Bejas, Pededzes, Veclaicenes, Zeltiņiem un citi," atklāj V. Dravniece.

„Balttour” izstādē arī šogad Alūksnes novads piedalīsies kopā ar Gulbenes novadu un SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis”. Kopīgajam stendam līdzīgi kā pērn, izmantos bānīti, kas aizvadītā gada izstādē guva ārkārtīgi lielu apmeklētāju interesi un pozitīvas atsauksmes.

Otra tūrisma izstāde, kas notiks ārpus Latvijas un kurā tiks prezentēts Alūksnes novads, būs izstāde „Tourest 2014” Igaunijā, Tallinā no 14. līdz 16. februārim. Arī mūsu novada tuvākajiem kaimiņiem, igauņiem šai pasākumā būs iespēja uzzināt, ko piedāvājam viesiem. Tā kā uz tūrisma izstādēm kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā dodas arī Gulbenes novads, abas pašvaldības savstarpēji sadarbojas nokļūšanai galamērķī. Savukārt novada stendu izstādēs Lietuvā un Igaunijā finansē Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

Komentāri 3

tuurists

Prezentee, prezentee, jeegas ne kaadas, tikai izdevumi.

pirms 7 gadiem, 2014.01.23 13:35

speciālists

"...Alūksnes muzejs piedāvās uzspēlēt kroketu..."

Es ceru, ka tas ir tikai joks? Bet, ja tā ir taisnība, tad uz ko mēs ejam? Biezputra galvās tiem darboņiem!

pirms 7 gadiem, 2014.01.24 01:28

speciālistam

Aizbrauc un paskaties!

pirms 7 gadiem, 2014.01.24 09:30

Vietējās ziņas