Alūksnes pašvaldība ar naudas balvu apbalvo biatlonistu Rastorgujevu 3

Biatlonists Andrejs Rastorgujevs Latvijas sporta līdzjutējus šogad iepriecināja ar izcilu rezultātu Eiropas čempionātā, kļūstot par Eiropas čempionu 20 km distancē un iegūstot bronzu sprintā. Alūksnes novada dome 27. marta sēdē par izciliem sasniegumiem sportā ar naudas balvu nolēma apbalvot alūksnieti, Latvijas biatlona izlases līderi Andreju Rastorgujevu un viņa treneri Intaru Berkuli. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

"Saskaņā ar Alūksnes novada domes saistošajiem noteikumiem „Alūksnes novada pašvaldības naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā un kultūrā piešķiršanas kārtība un apmērs”, alūksnietis Andrejs Rastorgujevs par augstiem sasniegumiem 2014. gada Eiropas čempionātā biatlonā saņems Alūksnes novada pašvaldības naudas balvu  - 1500 eiro, bet viņa treneris Intars Berkulis – 450 eiro.

Minētie pašvaldības saistošie noteikumi nosaka, ka par Eiropas čempionātā iegūtu 1. vietu pašvaldība sportistu apbalvo ar 1000 eiro lielu naudas balvu, bet par 3. vietu – 500 eiro, savukārt viņa trenerim piešķirtās naudas balvas apmērs ir 30% no sportista naudas balvas summas.

Piebilstams, ka Andreju Rastorgujevu Alūksnes novada pašvaldība šogad sumināja arī ar pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums sportā” un naudas balvu par augstiem sasniegumiem biatlonā.

Komentāri 3

CHEZARE

Nu malači!
Priecē,ka Andreja un Intara sasniegumi tiek novērtēti!

pirms 7 gadiem, 2014.03.31 15:27

:)

Vismaz, kas pozitīvs! Esmu lepns, ka esam novadnieki!

pirms 7 gadiem, 2014.03.31 18:34

Bonds

Andrejs ir super sportists ! Viņam šī sezona , olimpiādi ieskaitot , ir bijusi ļoti sekmīga. Tā tik turēt , lai nākotnē vēl labāki starti. Līdzjutēji neizpaliks ! Turam un turēsim īkšķus par Tevi , Andrej !

pirms 7 gadiem, 2014.04.01 16:20

Vietējās ziņas