“Alūksnes Ziņām” - 10 4

Svētdien Alūksnes un Apes novadu laikraksts “Alūksnes Ziņas” svinēs savu desmit gadu jubileju, jo 2000.gada 17.oktobrī ceļu pie lasītājiem mēroja pirmais “Alūksnes Ziņu” numurs.

Kā mums klājies?
Ja cilvēka mūžā skaitām laiku no zīdaiņa vecuma līdz pirmajiem desmit gadiem, tad šis posms ir ļoti nozīmīgs, jo veidojas maza, patstāvīga personība. Arī avīzei pirmie desmit gadi ir svarīgi, jo  jāpierāda sevi vietējā tirgū kā lasītājam vajadzīgu un gaidītu produktu. Ir gandarījums, ka šo gadu laikā “Alūksnes Ziņas” kļuvušas par sabiedrībai nozīmīgu informācijas avotu. Šajos gados ne tikai attīstīta un dažādota laikraksta drukātā versija, bet arī pieejamība interneta vidē, kas nu jau trešo gadu ir mūsu portālā “www.aluksniesiem.lv”. Pārlapojot 2000.gada 17.oktobra laikraksta numuru, secinām, ka šo gadu laikā esam būtiski mainījušies – laikraksta saturs kļuvis daudzpusīgāks, avīze savu melnbalto formātu nomainījusi pret krāsainu, bet atsevišķas vērtības palikušas nemainīgas – informēt par vietējās dzīves notikumiem, analizēt tos un palīdzēt cilvēkiem atrisināt kādu  problēmu, ikdienas nebūšanas, ko viņi uzticējuši laikrakstam. Šajā laikā uzņēmēji ir attīstījuši savu darbību un kļuvuši starptautiski atpazīstami, daloties ar mums savā pieredzē. Cilvēki mums ir uzticējuši savus dzīvesstāstus, atmiņas un notikumus, ko ļoti augstu vērtējam. Mums ir patiess prieks, ka līdz ar mūsu laikrakstu ir izaugušas talantīgas Alūksnes dziedātājas – Kristīna Zaharova, Ieva Bistrova, Eva un Kaiva Molleres, kuru gaitām vienmēr esam sekojuši un tās atspoguļojoši.

Mūsu zelts – darbinieki
Lai veidotu daudzpusīgu un saistošu laikraksta saturu, svarīga ir darbinieku komanda. To veidot sāka laikraksta galvenā redaktore Māra Matisone, no viņas to pārņēma Ginta Alberte. Kopš pirmā “Alūksnes Ziņu” numura mūsu laikrakstā strādā pieredzes bagātā žurnāliste Mārīte Dzene un fotogrāfs Gatis Bogdanovs. Dažas dienas pēc laikraksta pirmā numura iznākšanas kolektīvam piepulcējos es, žurnāliste Līga Vīksna (Zara). Jau četrus gadus materiālus laikrakstam veido žurnāliste Ilze Bogdanova, bet portāla “aluksniesiem.lv” saturu – trešo gadu Agita Auziņa. Savukārt reklāmas valstība ir reklāmas konsultantes Vēsmas Celmas ziņā jau septiņus gadus, bet tehniski par laikraksta sagatavošanu atbildīgi Didzis Bauers, Pārsla Konrāde un Evita Daugerte. Šo gadu laikā laikraksta redakcijas kolektīvs nav būtiski mainījies un mēs vienmēr ar mīļumu atminamies katru, kas reiz šeit strādājis – Dzintru Zvejnieci, Māru Matisoni, Kristīni Vimbu, Andru Stilvi, Inu Zelču, kā arī ārštata autorus un praktikantus, jo katrs no viņiem laikrakstam devis savu īpašo pienesumu.

Abonēšana 2011
Tāpat kā citus gadus, arī šogad domājam par patīkamiem pārsteigumiem saviem lasītājiem nākamajam gadam, jo abonēšanas kampaņa sākusies jau oktobrī. Fiziskas personas “Alūksnes Ziņas” kopā ar ierasto televīzijas programmu nākamgad varēs abonēt par 2,69 latiem mēnesī – tāpat kā šā gada otrajā pusē, savukārt juridiskām personām abonēšanas cena mēnesim nākamgad būs 3,36 lati. Tāpat arī domājam par pārsteiguma balvām tiem, kas būs abonējuši “Alūksnes Ziņas” nākamajam gadam. Visi abonenti varēs piedalīties izlozē un laimēt sadzīvē noderīgas lietas - velosipēdu, dekoderus, virtuves kombainu, gludekli. Noformēt “Alūksnes Ziņu” abonementu var gan “Alūksnes Ziņu” redakcijā Lielā Ezera ielā 5, “Latvijas Pasta” nodaļās, zvanot  Abonentu servisam pa tālruni 67000624, gan arī internetā: “abonesana.diena.lv”, “abone.lv” vai “pasts.lv”. Izvēloties noformēt abonementu bez piegādes par 2,42 latiem mēnesī, laikrakstu varēsiet saņemt redakcijā Lielā Ezera ielā 5, Alūksnē. Lai norēķini būtu ērtāki un vienkāršāk, piedāvājam veikt maksājumus automātiski – no bankas konta, katru mēnesi maksājot ikmēneša maksājumu 2,69 latus.

Komentāri 4

Merilda

Laii veicas arī nākošos 10 un vēl....!!!

pirms 10 gadiem, 2010.10.18 12:57

Es vispār uz papīra avīzes nelasu, bet viens numurs laikam būs jāizlasa, ja visi tā liela!

pirms 10 gadiem, 2010.10.17 15:31

ella

Lai veselība darbiniekiem un spēks, arī turpmāk daudzpusīgi un patiesi atspoguļojot mūsu puses notikumus!

pirms 10 gadiem, 2010.10.17 13:33

Vietējās ziņas