Alūksnieši pārstāvēs Latviju Polijā 2

Jaunieši no Alūksnes - Linda Arāja, Unda Leimane, Klāvs Bērziņš, Haralds Ulass, Rihards Salaks, Andris Junkurs un Uva Grencione no 14. līdz 21.augustam Zakopanē (Polija) pārstāvēs Latviju jauniešu apmaiņas projektā „Eco - power".

Projekts veltīts ekoloģijas jautājumu aktualizēšanai ar radošu metožu palīdzību un tajā iesaistījušās vairākas valstis - Malta, Lietuva, Itālija, Latvija un Polija. Latviju projektā pārstāv Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs.

"Projekta mērķis ir apvienot 40 jauniešus no šīm valstīm un iesaistīt viņus ekoloģijas veicināšanā. Jaunieši diskutēs par ekoloģiju, mācīsies, kā pārliecināt citus, ka ekoloģija ir svarīga ikvienam, runās par veselīgu dzīvesveidu un iesaistīties vairākās darbnīcās un semināros, kas būs saistīti ar ekoloģiju un veselīgu dzīvesveidu. Jauniešu apmaiņas programmas jauniešus rosina būt tolerantiem, jo satiekas dažādu valstu un kultūru pārstāvji ar atšķirīgām vērtībām, kuriem zināmu laika posmu ir jāvienojas par kopīgiem noteikumiem un vērtībām, kā arī jāmācās strādāt vienā komandā," stāsta apmaiņas projekta „Eco-power" jauniešu līdere Uva Grencione.

Komentāri 2

Vietējās ziņas