Alūksniešus aicina iepazīt pilsētas kultūrvēsturi

27.maijā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas audzēkņi dosies tuvāk iepazīties ar nozīmīgākajiem Alūksnes tūrisma objektiem un izzināt mūsu pilsētas kultūrvēsturi praktizējošu gidu stāstījumā. Līdz ar ģimnāzijas skolēniem, šim pasākumam pievienoties tiek aicināts ikviens interesents.

Šajā pasākumā iesaistījušies vairāki Alūksnes gidi, kas klausītājiem stāstīs par Alūksnes nozīmīgām vietām, personībām un notikumiem. Viņi laika posmā no pulksten 10.00 līdz 12.00 būs sastopami pie dažādiem tūristu iecienītiem objektiem. Pie Glika ozoliem ar saistošu stāstījumu klausītājus gaidīs Ilona Riekstiņa, Pilssalā pie Alūksnes pilsdrupām – vēsturnieks Jānis Polis, Tempļakalna pagātnes stāstus varēsiet klausīties no Gunāra Ozoliņa, par Bībeles muzeju un Alūksnes evaņģēliski luterisko baznīcu informāciju sniegs Bībeles muzeja vadītāja Solveiga Selga, bet Alūksnes muižas parka ceļos aizvedīs Linda Apšusala.

Pasākumu organizē Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija sadarbībā ar Alūksnes tūrisma informācijas centru, Alūksnes muzeju, Bībeles muzeju un Alūksnes novada gidiem.


Vietējās ziņas