Apbalvošanai aicina pieteikt Alūksnes novada uzņēmējus 13

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka novada pašvaldība aicina iedzīvotājus ieteikt apbalvošanai ar pašvaldības apbalvojumu „Pagodinājums uzņēmējdarbībā” novada uzņēmējus.

"Apbalvojumam var pieteikt jebkuru novada uzņēmēju (izņemot valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības) – gan sabiedrības ar ierobežotu atbildību un akciju sabiedrības, to filiāles vai struktūrvienības, kas saimniecisko darbību veic novada teritorijā, gan individuālos uzņēmējus, lauksaimnieciskos ražotājus, amata meistarus," norāda E.Aploka.

Novērtējot uzņēmēju darbu un pienesumu novada attīstībā, pašvaldība ik gadu apbalvo novada uzņēmējus, tādēļ aicinām arī iedzīvotājus iesaistīties un ieteikt apbalvošanai labākos vietējos uzņēmumus pilsētā un pagastos, kuri būtu sevišķi izceļami un uzslavējami kā labi un uzticami sadarbības partneri un atbalstītāji, Alūksnes novada tēla popularizētāji, jaunos uzņēmējus, kuri papildinājuši novada uzņēmējdarbības vidi varbūt ar kādu īpašu piedāvājumu, un uzņēmējus, kuri pārmantojuši un tālāk turpina ģimenes uzņēmuma tradīcijas.

Pieteikumi jānosūta līdz 12. oktobrim (ieskaitot) uz e-pastu [email protected], pa pastu Alūksnes novada pašvaldībai Dārza ielā 11, Alūksnē, Alūksnes novadā, LV-4301 (pasta zīmogs 10.10.2014.) vai jānogādā personīgi pašvaldībā Dārza ielā 11, 306. kabinetā. Ja ir neskaidrības, iespējams sazināties ar pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti Evitu Aploku pa tālruni 26646749 vai e-pastu: [email protected].

Pieteikumā jānorāda iespējami precīza informācija par uzņēmēju – tā nosaukums vai individuālā darba veicēja vārds un uzvārds, atrašanās vieta, darbības joma un pamatojums, kādēļ, jūsuprāt, konkrētais uzņēmējs būtu apbalvojams, kā arī informācija par pieteikuma iesniedzēju.

Komentāri 13

cece

nu, vislielaako pienesumu savai...hmm..saimnieciibai noteikti pienesis maleejas un adleris.

pirms 6 gadiem, 2014.10.04 14:19

nu

Visi tak katru gadu tiek balvoti. cik nu viņu te ir.

pirms 6 gadiem, 2014.10.08 22:58

Wendo

Lūdzu neapbalvojiet, pārstājiet dzert kafiju un darba laiku tērēt pa skaistuma saloniem, humpalu bodēm, pa Rīgas Alfām utt. Strādājiet produktīvi, bez klačām un intrigām, tas būs uzņēmēju lielākais apbalvojums. Un jā, esiet laipnākas/i pašvaldībā! Es, uzņēmējs, maksāju nodokļus jūsu algām.

pirms 6 gadiem, 2014.10.08 23:42

nu

Jā, no mūsu maksātās nodokļu naudas tiek uzturēts noplukšais Dārza ielas nams ar visiem intrigantiem, shēmotājiem un pa starpu arī tiem,kuri patiesi labi strādā un grib lai Alūskne nenogrimtu..

pirms 6 gadiem, 2014.10.09 10:10

...

ja nav ko domē darīt, tad labāk nedariet neko. Pirmkārt, mainiet attieksmi pret uzņēmējiem un iedzīvotājiem kopumā, mazāk tralliniet jau tā mazos pašvaldības ieņēmumus, un tad rīkojiet apbalvošanas.

pirms 6 gadiem, 2014.10.09 11:10

come back

cik novēroju visi neapmierinātie, izgāž savus vēmekļus zem jebkura raksta. Vieni un tie paši "seksuaļno ozabočenije" ... un gribiet teikt, ka nav neviena uzņēmēja Alūksnē, kurš būtu pelnījis, lai viņu vismaz vienreiz gadā pagodinātu. Tie lielākie bļāvēji par nodokļu maksāšanu parasti izrādās lielākie parādnieki vai nemaksātāji...

pirms 6 gadiem, 2014.10.09 15:47

.

cik novēroju - -neviens neko neiebilst par uzņēmēju apbalvošanu, bet spices izšķērdību...Nu piemēram, apavu spodrinātājs par ļooti zolīdu summu, un viskautkas kas nav izpausts sabiedrības zināšanais..

pirms 6 gadiem, 2014.10.09 16:50

a

Tieši tā, uzņēmējs ir jāuzklausa katru reizi, kad tas ir nepieciešams, nepietiek ar apbalvojumu un pēc tam kāju dibenā.

pirms 6 gadiem, 2014.10.09 17:12

come back

to .
Laikam mēs esam lasījuši dažādus komentārus, zem dažādiem rakstiem. Kaut kā neredzēju nevienu ieteikumu, bet gan vienus žultspūšļa plīsumus. Bet tādi jau mēs esam, neko labu pat savā mājā neredzam.

pirms 6 gadiem, 2014.10.10 22:05

??????

Nez ka ta vertesana notiks? Tads interesants pasakums, kur gala rwezultata tiks savejie izraudziti. Nez vai kadu mazo no malas nems.

pirms 6 gadiem, 2014.10.11 16:54

Vietējās ziņas