Apes centrā būvējas pilnā sparā

Apes pilsētas centrā pašlaik vairākās vietās norit spraigi būvniecības darbi. Ir nojaukta un tiek celta no jauna veikala “mini top!” ēka. Remontdarbi notiek arī kādreizējās Apes sporta zāles ēkā, kur savu uzņēmējdarbību attīstīs SIA “Lauku apgāds un meliorācija”.

Būs arī pakalpojumi iedzīvotājiem
Apes novada domes priekšsēdētāja Astrīda Harju uzsver - ar Apes novada pašvaldību uz 12 gadiem noslēgtais nomas līgums paredz, ka SIA “Lauku apgāds un meliorācija” no Smiltenes kādreizējā sporta zāles ēkā, kur turpmāk atradīsies uzņēmuma veikals, jānodrošina arī pakalpojumi iedzīvotājiem: veļas savākšanas un tīrīšanas punkts un dušas. Minētais īpašums pieder pašvaldībai. Veikalu ar saimniecības precēm mājai un dārzam uzņēmums iecerējis atvērt jau šā gada beigās, bet minētos pakalpojumus iedzīvotājiem paredzēts sākt piedāvāt nākamā gada pirmajos mēnešos. Ēkā ir veikts remonts, labiekārtota apkārtne, bet uzņēmuma pārstāvji pašlaik vēl atturas sniegt sīkāku informāciju par savām iecerēm.

Trīsreiz vairāk darbavietu

Savukārt ēka Stacijas ielā 4 ir Smiltenes SIA “Firma Madara ‘89” īpašums, kur jau ilgāku laiku ir  uzņēmuma veikals “mini top!”. Pašlaik ēka ir nojaukta un tiek būvēta no jauna atbilstoši pašvaldības teritorijas plānojumam. Uzņēmuma mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs atzīst - uzņēmuma līdzšinējie veiksmīgie tirdzniecības rādītāji Apes pilsētā bija par pamatu lēmumam projektēt un investēt līdzekļus jaunas ēkas celtniecībā. Ja līdz šim Apē bija “mini top!” veikals pielāgotās telpās ar 100 kvadrātmetrus lielu tirdzniecības zāli, tad tagad ēkas kopējā platība būs vairāk nekā 500 kvadrātmetrus liela. Ja līdz šim veikalā bija darba vietas 4 cilvēkiem, tad jaunatvērtajā veikalā tiks nodarbināti 12 apenieši. “Ēkā atradīsies pārtikas veikals “top!”, piedāvājot plašāku produkcijas klāstu nekā līdz šim, un uzņēmuma konditoreja, kas nodrošinās veikala klientus ar svaigu maizi un konditorejas izstrādājumiem katru dienu. Pēc celtniecības pabeigšanas veikals saviem klientiem durvis vērs nākamā gada martā,” stāsta S.Muižarājs. Viņš uzsver, ka līdztekus rekonstrukcijas darbiem Apē uzņēmums remontē veikalu telpas arī Rūjienā un Lielvārdē. SIA “Firma Madara’89” ir 30 pārtikas veikali daudzviet Latvijā. Uzņēmums ir SIA “Iepirkumu grupa” partneris, kurā ir apvienojušies 15 Latvijas pārtikas tirdzniecības uzņēmumi, kas pircējiem pazīstami kā “mini top!” un “top!” visā Latvijā ar kopumā 126 pārtikas veikaliem.

Vietējās ziņas