Apes vidusskolai ir jauns direktors 9

Šodien Apes pilsētas ar lauku teritoriju domes sēdē ar pārliecinošu deputātu balsu vairākumu par Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas direktoru apstiprināja Jāni Loču.

Līdz šim J.Ločs bija direktora pienākumu izpildītājs un direktora vietnieks informātikas jomā. Pedagoģijai viņš ir veltījis 24 darba gadus - 19 gadus Apes arodvidusskolā un kopš 2003.gada- Apes vidusskolā.

Uz vakanto amatu pretendēja arī apeniete Līga Vabulniece, pedagoģe Ilze Celenberga, pedagogs Aivars Maltavnieks un alūksniete Lolita Vanaga. Katram no viņiem bija jāizklāsta savs redzējums par Apes vidusskolu. J.Ločs atzīst, ka viņš Apes skolu vēlas attīstīt, lai tā būtu skola skolēniem un kā kultūras, izglītības centrs topošajā Apes novadā.

“Skolas pamatsūtība ir skolēnu izglītot un sagatavot dzīvei sabiedrībā. Skola ir jebkuras apdzīvotas vietas kultūras un izglītības centrs – arī pieaugušajiem. Šiem mērķiem ir pakārtoti metodiskie un finanšu jautājumi. Uzskatu, ka vienmēr jāveicina skolēnu dalība daudzveidīgos projektos,” saka J.Ločs.

Viņš ir pārliecināts, ka direktoram vienmēr jāraugās soli uz priekšu nākotnē. “Viens nevar daudz paveikt – svarīgs ir komandas darbs. Bet komanda Apes skolā ir ļoti laba – visu sākam ar ideju ģenerēšanu, atlasīšanu un tad īstenojam,” norāda J.Ločs.

Komentāri 9

domraksts-2

oii... arī es savlaik' tur māījos un par Celenbergu arī neko jauku pateikt nevaru..:(
klasē vienmēr bija kāds mīlulis, ka varēja atļauties nedarīt neko un par to viņam tikai aizrādīja, bet , ja kāds stundas laikā aizdomājās, skatoties vienā punktā- uz to cilvēku tika sabrēkts tā, ka varētu padomāt, ka notici ir nezin kas...
tā ka, esmu vienisprātis ar tiem, kuri saka, ka šai kundzītei ar ētikas normām ir smagas problēmas...


viņu atceros ar nepatiku... lai laba dzīve viņai...:) gadi iet un retas dzīst :)

pirms 9 gadiem, 2012.03.16 17:29

Ir jau labi!

Man ir tiesības izteikt savu viedokli, tāpat kā Jums!!!Tieši tādēļ jau šeit ir iedaļa komentāriem, ne tā???Nezinu vai mana inteliģence ir sliktāka par Jūsējo, bet es savā komentārā balstos uz savu pieredzi un faktiem, bet Jūs izsakāt kaut kādus pieņēmumus cik "stulba" esmu bijusi...cilvēkam kurš vēlas būs par skolas direktoru ir jārēķinās, ka ir publiska persona un katrs par viņu var būt savādākās domās...un galu galā izteikt tās.Respektēju Jūsu viedoli, bet tomēr palieku pie sava!!!

pirms 13 gadiem, 2008.11.10 11:57

vecaku parstavis

Tie, kas tik spoži zina un prot izteikties par Celenbergas kundzi, varētu iesākumā iemācīties pareizi uzrakstīt viņas uzvārdu! Par jūsu īpašu inteliģenci šis fakts neliecina. Cilvēks nekad nevar patikt visiem vienādi, bet tas nedod jums tiesības noķengāt labu skolotāju tikai tāpēc, ka paši droši vien neko skolā nejēdzāt un nemācījāties. Un skolotāja Ilze tiešām ir laba skolotāja, bet viņa ir ļoti prasīga, sliņķi viņai nepatīk. Bet skolēni viņu patiešām ier iemīlējuši. Ja viņa būtu direktore, skolā vienreiz būtu kārtība.

pirms 13 gadiem, 2008.11.07 13:59

Ir jau labi!

Katram, protams, ir sava pieredze...un protams, ka cilvēki mēdz mainīties!!!Bet es minēju tieši faktu par to, ka skolā tika veikta aptauja uz skolotāju dienu un tajā piedalijās skolēni (ne jau viens). Katrā ziņā tam vairs manā dzīvē nav nekādas nozīmes un izrietošu seku, bet savulaik saskaroties ar Celembergas kundzi viņas ambīcijas bija pārākas nekā skolotāju ētikas normas to prasītu. Ir tā, ka šo cilvēku nekādā ziņā nevaru nosaukt par savu skolotāju un ejot pa ielu, nesveicinātu tīri pricipiāli!Katrs no mums atceras savus skolotājus ar labām, vai ne tik labām domām, un ir jau traki, ka tāds savulaik tīnis izaudzis liels, vēl ilgus gadus, jautāts par saviem skolotājiem neko labu nevarēs pateikt par Celembergas kundzi. Atkārtošos un vēlēšu Loča kungam veiksmi, jo kā dzirdēts, Apes vidusskola neizceļas ar īpaši saskanīgu kolektīvu!!!

pirms 13 gadiem, 2008.10.31 22:54

ir, ir

abas divas dāmas (no viet. kandidātēm) ir ikdienā tik iedomīgas ka noteikti citiem padotajiem nāktos uz ceļiem viņu priekšā rāpot...Lai nu sāk cilvēciskāk pret citiem izturēties, tad arī pie apkārtējo cieņas un pie labiem amatiem tiks.

pirms 13 gadiem, 2008.10.29 15:06

Ir jau labi!

Lai jau cilvēkam veicas!!! No tās kanditatūras tāpat nebija ko izvēlēties!!!No domas vien, ka skolas direktore varētu būt Celembergas kundze šķebīgi metas!Manuprāt, viņai jau kā skolotājai ētikas un morāles normu izpratne ir nedaudz nesaprotama...atceros savulaik uz skolotāju dienu tika veikta aptauja, par skolas jaukāko un "pretīgāko" skolotāju utt. Labākais bija Zelča kungs, bet sliktāko neklusēja...žēl...varbūt tas Celembergas kundzei liktu aizdomāties!!!

pirms 13 gadiem, 2008.10.29 10:13

absolvents

Nu kur tad bez Ločiem. Tā ģimene ju visur ielīdīs, tas jau notika ar profeni, ielīda amatos un sagrāba dardus algu saņem bet strādāt aizmirst...

pirms 13 gadiem, 2008.10.28 18:55

...

Tas ir pozitīvs notikums! veiksmi jaunajā amatā Jānim Ločam!

pirms 13 gadiem, 2008.10.24 13:59

Vietējās ziņas