Apmeklēs novada izglītības iestādes 6

Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji un Izglītības pārvaldes speciālisti no 16. līdz 20.augustam un 30.augustā apmeklēs novada izglītības iestādes, lai apzinātu to gatavību jaunajam mācību gadam.

Izglītības iestāžu apmeklējumiem apstiprināta darba grupa, kuras sastāvā ir Alūksnes novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas vadītāja Sandra Zeltiņa, teritoriālās komitejas vadītājs Jānis Nīkrencis, pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova, Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Kupča, būvinženieris Aivars Sausais, ekonomiste Valda Silicka un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Alūksnes un Apes novadu arodbiedrības organizācijas priekšsēdētāja Laima Aigare. Iestāžu apmeklējuma laikā darba grupa iepazīsies ar pagājušā mācību gada darba rezultātiem, iestādes infrastruktūras un materiālās bāzes stāvokli, kā arī tiksies ar iestādes darbiniekiem, lai atbildētu uz viņu jautājumiem. Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda - sagaidot jauno mācību gadu, augusta nogalē notiks arī dažādi semināri un kursi mācību priekšmetu skolotājiem. 25.augustā mācību gada ieskaņas pasākumā pirmsskolas izglītības iestādē „Pienenīte" tiksies pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieki, savukārt 27.augustā būs seminārs Alūksnes un Apes novadu izglītības iestāžu direktoriem, vietniekiem un arodkomiteju priekšsēdētājiem.

Komentāri 6

jēga

jā, bet gan braucēji gan gaidītāji varētu darīt ko derīgu tajā laikā..un daļa skolotāju ir atvaļinājumā..bet jābūt...
Derētu tāda detalizēta atskaite ko tad tā komisija izdarījusi, kāds labums skolai no šī apciemojuma...Jo, protams, katra skola gribētu lielāku remontu, jaunākas mēbeles, vairāk grāmatu, uzskates līdzekļu....Bet naudas ta nav..un komisija arī neved to maisos līdz..

pirms 10 gadiem, 2010.08.17 09:58

Taču nepievērsiet tai komisijai uzmanību, izturieties it kā tādas nebūtu!

pirms 10 gadiem, 2010.08.17 08:51

ABC

arī man tā ir brīvdiena, bet jābūt darbā, jo ieradīsies komisija...

pirms 10 gadiem, 2010.08.16 18:48

ABC

arī man tā ir brīvdiena, bet jābūt darbā, jo ieradīsies komisija...

pirms 10 gadiem, 2010.08.16 18:47

ķeksītis

Jā - pēc principa- vai kaut ko esa m diži iedevuši, ka tagad braucam skatīties?
Un vēl - ar ko nososdīti skolotāji, direktori, kas jāatsauc no atvaļinājumiem Domes iegribu dēļ?

pirms 10 gadiem, 2010.08.16 16:46

jēga

gribētu saprast ko dos tā skolu apbraukāšana...vai no tā skolai finanses palielināsies - mācību grāmatas sadāvinās, krāsu podu kādu aizvedīs? Skolēnus aizvedīs lai klases var nokopleltēt?
Komisija iespaidīga - skaita ziņā - bet jēga ta kāda?

pirms 10 gadiem, 2010.08.16 15:09

Vietējās ziņas