Apsekos neakreditētos muzejus 3

Alūksnes novads 

Martā Alūksnes novada pašvaldības kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte kopā ar Alūksnes muzeja speciālistiem izvērtēs situāciju novada neakreditētajos muzejos, vēstures istabās, novadpētniecības centros un citās vietās, kur pagastos apkopo vēsturi.

“Apsekošana notiks, lai kvalitatīvāk un efektīvāk varētu pārraudzīt nozari, fiksētu krājuma darba pašreizējo stāvokli un saprastu, kādā virzienā kopīgi jāstrādā, lai nozīmīgās vēsturiskās liecības tiktu pienācīgi glabātas un sargātas,” stāsta S.Eglīte. Speciālisti viesosies Zeltiņu un Pededzes pagastu pārvalžu muzejos, Bejas novadpētniecības centrā, Malienas novadpētniecības istabā, Mārkalnes un Veclaicenes skolu muzejos, kā arī Liepnas vidusskolas un Strautiņu pamatskolas vēstures istabās.

Komentāri 3

he

Lūdzu, cik Alūksnes muzejā ir speciālistu un kuri? Vai pašiem smieklii nenāk par šito joku? Alūksnes muzējā nav vairs krājuma(to "lielās spečukenes" iznīcināja), bet tagad tur ir arhīvs, kurā neko pašas pat nevar atrast...skraida kā sista ar slapju lupatu direktorīte pa policiju vainīgos meklēdama. Lai parokās vien savā bardakā, gan atradīsies viss, bet, redz, tagad vēl skries citus ***.

pirms 11 gadiem, 2010.02.16 16:57

Alūksnē Sanitu ir vai cik. Šeit būs runa par diviem pavisam dažādiem cilvēkiem.

pirms 11 gadiem, 2010.02.16 15:55

santa.

Vai tad Sanita nav vairs prokurora palidze un uznemeja.Nemaz nezinaju,ka laiks skrien.

pirms 11 gadiem, 2010.02.16 13:59

Vietējās ziņas