Apstiprina direktora pienākumu izpildītāju 94

Vakar Alūksnes novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēdē tika apstiprināta Mārkalnes pamatskolas direktora pienākumu izpildītāja. Tā ir skolotāja Daina Gailāne, kura bija vienīgā kandidāte.

Šis jautājums pirmo reizi tika skatīts pirms pāris nedēļām izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas kārtējā sēdē.

Mārkalnes pamatskolas līdzšinējā direktore Olga Gribuška ar septembri dodas pelnītā atpūtā. Toreiz izvirzīja divas kandidātes - Diāna Bogdanova, ko ar balsu vairākumu izvirzīja skolas kolektīvs, un Ilzīte Malova, kas tika izvirzīta no 11 skolēnu vecāku puses. Par abām kandidātēm izvērtās plašas diskusijas, tāpēc jautājumu nolemts atlikt.

D.Gailāne direktora pienākumus veiks līdz brīdim, kad apstiprinās jauno pamatskolas direktoru. Septembrī paredzēts izsludināt konkursu uz šo vakanci, bet jaunā direktoru apstiprinās oktobrī.

Komentāri 94

pypeexpewly

The importance of on the net status administration is turning out to be an actual large offer for tiny and medium corporations from the survive 12 months of this producing and is not slowing lower anytime quickly. Neither is the need for on the net popularity administration expert services.

A reputation, good or poor, is something that could comply with your company for decades to come back. One particular purchaser that has a lousy expertise is usually the distinction amongst an awesome season along with a painful twelve months for your small business in terms of income.

pirms 9 gadiem, 2012.04.11 13:57

pypeexpewly

The relevance of on-line status administration is turning out to be a real big deal for little and channel corporations within the final 12 weeks of this composing and is not slowing decrease anytime soon. Neither could be the have to have for on the internet reputation administration expertise.

A popularity, good or lousy, is anything that will stick to your organization for decades to come. One particular purchaser that has a unhealthy knowledge can be the big difference among an excellent year and a painful year for your enterprise with regards to profits.

pirms 9 gadiem, 2012.04.10 05:06

illIzagma

Simply desire to say your article is as surprising. The clarity in your post is simply spectacular and i could assume you're an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the enjoyable work.
http://montjoy880.insanejournal.com/285.html
http://aviscarhirepaphos497.blinkweb.com
http://paphoscarhireairport257.blinkweb.com/1/2012/02/cyprus-larnaca-airport-auto-hire-the-way-to-rent-a-automobile-at-larnaca-airport-545cf/

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 04:23

illIzagma

Simply want to say your article is as surprising. The clearness in your post is simply spectacular and i could assume you are an expert on this subject. Well with your permission allow me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work.
http://horizoncarhirepaphos592.blinkweb.com/1/2012/02/calpe-automobile-hire-7f30b/
http://shaman190.insanejournal.com/
http://killer590.tumblr.com/

pirms 9 gadiem, 2012.02.21 02:04

tieši tā

Vakarskolā lielā daļa no kontingenta ir tie, kuri nevīžo pat uz turieni ziziet vairāk kā lai dabūtu beigšanas papīru. Un tad vēl skolotāji skrien pakaļ un lūdz lai ''skolnieciņi'' atnāk.

pirms 10 gadiem, 2010.08.30 10:47

netaisni

Nu par vakarskolu nerunāsim... Avīzē tā izslavēta. Kad beigs grūst līdzekļus skolā ar viltus skolēniem, kas eksistē tikai uz papīra un skolotāji tik saliek , ko vajag. Kāpēc tur līdzekļi atrodas, bet normālām skolām uz tā rēķina trūkst. Izpurināt to skolu...

pirms 10 gadiem, 2010.08.29 15:35

tam i

A domāji, ka laukos vieni urlas?
Bet es piekrītu un neskaužu direktorus. PIe tā visa varu piebilst, ka vēl viņiem visu laiku jādreb, vai kādam deputātam pēkšņi kreisās kājas pirkstiņs nepasacīs,vai skola rīt nav jālikvidē.
Nu nē - dzīvot uz šādas pulvermucas nevēlētos.

pirms 10 gadiem, 2010.08.28 19:30

i

Dzīvoju Alūksnē,nepazīstu nevienu no šīm pieminētajām kundzēm.Man vienkārši prieks,ka IT ir attīstītas laukos,ja jau tik daudz komentāru.Nevarētu būt,ka alūksniešiem būtu tāda interese par laukos notiekošo.

pirms 10 gadiem, 2010.08.28 19:25

Alise rakstīja - "Nav jau jābīnās, ka Latvijas iezīvotājs ir visstulbākais pasaulē ( pēc ofic. pētījumu datiem). Nekompetents darbā"
Tas ir vidējais radītājs, ja paņem Tevi nost un tad aprēķina vidējo, tad vairs nav tik traki.

pirms 10 gadiem, 2010.08.28 09:07

Speciāli sacelta ažiotāža ar mērķi nomelnot cilvēkus. un var jau saprast kam tas ir vajadzīgs

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 20:23

no Alūksnes

johaidi, kas to būtu domājis, ka par Mārkalnes direktori var būt TIK daudz komentāru , visu cieņu mārkalniešiem

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 18:49

Elīna

Nekavējiet laiku, šitos pātarus lasīdami! Te vārās Mārkalnes inteliģentu putras katls!

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 12:18

A;ise, smiekli nāk. apdoma ko raksti. Bet intereses pēc izpetiju likumu, ja nu kas, dažam labam komentetajam sausiņi var noderet

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 08:33

alise

Kas attiecas par Bogdanovas kundzi, tad viņa strādāja ie manas paziņas. Problēmas tiešām bija ar latviešu valodu, jo nespēja tajā bez kļūdām uzrakstīt. Un arī tas, kas bija jādara angļu val., diemžēl arī netika veikts profesionāli, jo vajadzēja pārstrādāt.Tāpēc arī tika kundze atlaista, bet pati pāctam bēguļoja un nevarēja algu viņai izmaksāt, kamēr aiz rokas noķēra un aizvilka uz kantori, lai parakstās algu sarakstā. Nu, kas attiecas uz angļu. val., tad Alūksnes skolās tiešām zems līmenis, nerunājot pat par pilsētas skolām - vidusskolu, ģimnāziju un vakarskolu. Pirms kāda laika nācās ārzemēs klausīties kā runā Riekstiņas bijusī audzēkne(vārdu neminēšu, cilvēkam jādzīvo), taču aņgļi no viņas teiktā nevarēja lāgā nekā izlupināt. Vajadzēja jums redzēt viņu atplestās mutes, jo cilvēki tiešām sasprindzināti mēģināja uztvert teikto. Nezinu, ko tur tagad māca, bet saliek tik daudz teikumā palīgvārdu, ka no teikuma normāli cilvēki nekā nespēj saprast. Toreiz vēl pārjautāja man, ko viņa gribējusi. Man, piemēram, bērni redz vecās angļu val grāmatas un saka, cik viss esot saprotams un pārskatāms, taču viņu mācību grāmatas ir vienkārši tizlas, taču ar ministrijas akceptu. Parādīju angļiem mūsu mācību grāmatas, pēc kurām apmāca bērnam pirmo svešvalodu. Šie bija šokā, jo tur nebūtu iedomājams, ka māca franču vai vācu valodu un grāmata ir tikai attiecīgā valodā, bez paskaidrojumiem angļu val., varbūt padagogi reiz vērsīsies ministrijā, ka skolēniem vajadzīga angļu val.grāmata ar skaidrojumiem latviešu val.
Patiesībā tā riešanās te lieka, jo laiks jau rādīs, kura skolotāja tā profesionālākā pēc tā, ko viņas audzēkņi sasniegs dzīvē un kas būs par cilvēkiem. Piekrītu arī tam, ka mūsdienās nav viegli stāvēt klases priekšā, jo bērni ir garīgi atpalikuši (2.un 3.paaudze pēc pasterizētā piena lietošanas ar samazinātu smadzeņu apjomu), tos jau pat profesionāls skolotājs neiedīdīs. Tur vecākiem mazāk vajadzēja bļaustīties, bet pirms laida bērnu pasaulē pārbaudīt gēnus abiem topošajiem vecākiem. Kā nekā Latvija 20 gadu laikā ir savā sulā pamatīgi pārkrustojusies un izsmēlusi sev iespēju jau radīt veselus bērnus. Matemātiķi jau var parēķināt , cik pie mūsu iedzīvotāju skaita ar 6 slimajiem gēniem vajadzīgs laiks, lai dzimtu 100% kropļi. Domāt vajag, pirms ēd visādus mēslus un vēl vairāk bojā gēnus. Vai daudzi dakteri runā par ultrasonogrāfijas kaitīgo ietekmi uz embriju, nē taču. Tajā pat laikā māmiņas, kas to veic, izmaina bērnam šūnas, kuriem jau bērnībā parādās visādas veselības problēmas, bet vēlākais pusaudžu gados, un tad mums sabiedrība brīnās. Bet vajag jau arī palasīt dažādus zinātniskos pētījumus (angļu val.), ko atklājuši, nevis sēdēt netā un riet. Nav jau jābīnās, ka Latvijas iezīvotājs ir visstulbākais pasaulē ( pēc ofic. pētījumu datiem). Nekompetents darbā.

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 04:59

Tā pati

Lasu Jūsu komentārus un domāju, vai tiešām Alūksnē dzīvo tik aprobežota tauta, un var apgalvot, ka visu tik labi zina ? Par visiem citiem vienmēr zināt vairāk - tāds ir moto!? Vai kādreiz esat paskatījušies paši uz sevi? Varbūt savu enerģiju varētu ielikt kādās vērtīgākās nodarbēs - sakopt savu pilsētu, palīdzēt kaimiņam un būt priecīgiem. Šķiet vienīgā Jūsu palīdzība ir naida kurināšana cilvēku starpā ar apšaubāmiem apgalvojumiem!
Cik jauki, ka arī Alūksni beidzot ir sasniegusi "jaunā tehnoloģija" - Internets, vari tenkot neizejot no mājas!
Lai Jūsu izdarītie lēmumi vienmēr ir pareizākie un Jūs nekad nekļūdītos!

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 00:46

Cienijāmie cilvēki, vai Jūs maz apzināties, cik vienkārši uzzināt Jūsu IP adreses un caur attiecīgajām iestādēm Jūs arī attiecīgi sodīt? Turpiniet, turpiniet, atpakaļ nāks dubultā :) papētiet krimināllikuma 158.pantu - «Goda aizskaršana un neslavas celšana masu saziņas līdzeklī» sīkāk, tad sapratīsiet, kādus sūdus vārāt paši sev :) nepriecāsieties vairs, un arī neapvainosiet nevienu bezjēgā, ja kāda minētā persona griezīsies pie iesnieguma attiecīgajās iestādēs :)

pirms 10 gadiem, 2010.08.27 00:31

Vietējās ziņas