Ar pārtiku pildīs glābējpakas

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai!” nākamnedēļ uzsāks ceļojumu pa visu Latviju, piestājot arī Alūksnē. Šajā braucienā paredzēts ar pārtiku piepildīt īpaši izveidotās glābējpakas.

“Līdz šim pārtiku ziedoja galvenokārt uzņēmumi, bet iedzīvotāji – naudu. Taču tagad tiks lūgta ikviena cilvēka palīdzība – atnest pārtiku: kādu mājās gatavotu ievārījumu vai kaut ko citu, lai to saņemtu tuvākajā apkārtnē dzīvojošie, kuriem trūkst līdzekļu iztikai. Ir svarīgi kaut nedaudz atvieglot viņu ikdienu,” stāsta portāla “ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimante.
Ceļojums pa Latviju sāksies 26.jūlijā Ogrē, bet pēc tam “Paēdušai Latvijai” dosies uz citām pilsētām. Vairākas stundas pirms katra pasākuma pie veikaliem “Maxima” darbosies pārtikas bankas brīvprātīgo komanda. Tās dalībnieki informēs par akciju un tās mērķiem, kā arī aicinās piepildīt pārtikas pakas. Ziedojumu pakā vēlams ievietot produktus ar ilgu glabāšanas laiku, piemēram, miltus, putraimus, rīsus, griķus, zirņus, mannu, auzu pārslas, makaronus, sausās zupas, cukuru, medu, tēju, kafiju, konservus, eļļu, kā arī saimniecības un higiēnas preces. “Maxima” veikalos būs iespējams saņemt glābējpaku – īpaši veidotu papīra turzu – un uzzināt, kur to nogādāt pēc piepildīšanas ar pārtiku.
“ziedot.lv” joprojām aicina ikvienu zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu 1 latu, kā arī atbalstīt projektu, izmantojot “Maxima” izvietotās ziedojumu kastītes.

Vietējās ziņas