Arī Alūksnē notiks "Karjeras nedēļa 2014"

No 13.oktobra līdz 17.oktobrim 15 Latvijas pilsētās, tostarp Alūksnē, vienlaikus notiks "Karjeras nedēļa 2014". Vēl Karjeras nedēļa  vienlaikus notiks Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Cēsīs, Kuldīgā, Gulbenē, Rojas novadā, Ogrē, Saldū un Valmierā, informē aģentūra LETA.

"Karjeras nedēļas 2014" komunikācijas konsultants Justs Dimants stāsta, ka šogad pasākumos īpaša uzmanība būs pievērsta jauniešu pašvērtējumam un savu spēju izzināšanai pirms lēmuma pieņemšanas par savu nākotnes profesiju vai nozari.

"Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kur jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, "projektēt" savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs," skaidro J.Dimants.

Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) un Eiropas Komisijas "Euroguidance" tīkla programma sadarbībā ar 15 Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.

Pasākumu programma 15 Latvijas pilsētās un novados pieejama vietnēs "www.viaa.gov.lv/karjerasnedela", "www.draugiem.lv/viaa", kā arī "www.facebook.com/KarjerasNedela".

Vietējās ziņas