Arī Bejas pamatskolas komanda turpinās cīņu par titulu “Visdrošākā klase – 2015”

Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja Gunta Skrebele informē, ka ir zināmas tās 20 komandas, kuras izturēja informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” konkursa 1.atlases kārtu un turpinās cīņu par titulu “Visdrošākā klase – 2015” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā konkursa pusfinālā 23.oktobrī.

"Dalībai konkursā no Latvijas skolām pieteicās 126 komandas, no kurām 1.atlases kārtā piedalījās 109 komandas, elektroniski atsūtot atbildes uz dažādiem jautājumiem saistībā ar drošību un pareizu rīcību kritiskās situācijās. No tām 20 labāko vērtējumu ieguvušās komandas piedalīsies pusfinālā šā gada 23.oktobrī," norāda G.Skrebele.

Starp 20 precīzākajām un izsmeļošākajām atbilžu sniedzējām ir arī komanda "Ašie-brašie" no Bejas pamatskolas Alūksnes novadā.

Jau ziņots, ka Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Līvu Akvaparku, A/S „Latvijas Gāze”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem rīko konkursu informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros.

Informācija par piedalīšanos konkursā pieejama konkursa organizatoru mājaslapās www.vugd.gov.lv, www.vp.gov.lv, www.nmpd.gov.lv, www.lg.lv, www.akvaparks.lv, kā arī projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” Facebook kontā.

Vietējās ziņas