Arī mazais Gustavs no Apes klausās ar jauno dzirdes aparātu

Ir beigusies zīmola “Selga” labdarības akcija “Par īstu bērnību”, palīdzot bērniem ar dzirdes traucējumiem. Akcijas organizatori informē, ka visi septiņi akcijas atbalstītie vājdzirdīgie bērni jau saņēmuši augstas kvalitātes daudzkanālu digitālos dzirdes aparātus – arī mazais Gustavs no Apes!

Jaunie dzirdes aparāti daudz efektīvāk samazina fona trokšņus un izceļ runātas valodas skaņas, tādējādi palīdzot labāk saklausīt valodu un to labāk apgūt, kas bērnam ar dzirdes traucējumiem ir īpaši nozīmīgi. Gustava māmiņa Ilva Sāre saka sirsnīgu un lielu paldies visiem, kuri atsaucās akcijai, iegādājoties cepumus “Selga”, tādējādi no katras paciņas ar akcijas uzlīmi ziedojot 1 eiro centu. 

Gustavs jau lieto jauno dzirdes aparātu. “Šobrīd viņam ir vērošanas un izzināšanas process, jo jāapgūst daudz jauna, bet jūtu, ka viņš ātrāk un skaidrāk dzird skaņas, mammas teikto, arī pats saka skaidri saprotamus vārdus. Sakām paldies ikvienam, kurš nepalika vienaldzīgs, iegādājās cepumus “Selga”, jo tādējādi mēs paši kļūstam labāki un palīdzam citiem, neesam vienaldzīgi pret līdzcilvēku sāpēm. Nereti šķiet, ka ikdienā cilvēki arvien biežāk viens uz otru īgņojas, bet šādas akcijas cilvēkus pievērš labajam. Tagad daudzi uzrunā uz ielas un jautā, kā var palīdzēt. Apes draudze savos dievkalpojumos aizlūdz par mazo Gustavu. Ciemos brauc radinieki. Ziemassvētku laikā tiks organizēts labestības tirdziņš un koncerts,” saka I.Sāre.

Akcijas noslēgumā zīmola “Selga” vadītāja Aija Ūdre, pasniedzot jaunos dzirdes aparātus, atzina, ka, pateicoties iedzīvotāju atsaucībai un līdzdalībai akcijā, ir izdevies savākt nepieciešamos līdzekļus, lai visi “Selga” akcijas bērni saņemtu augstas kvalitātes digitālos dzirdes aparātus un varētu dzīvot pilnvērtīgu bērnību. Šogad iedzīvotāju aktivitāte bijusi tik liela, ka septembrī “Selga” cepumu pārdošanas apjomi sasnieguši augstākos pārdošanas rādītājus pēdējo trīs gadu laikā.


Vietējās ziņas