Asfaltēs ceļu uz Pededzi 8

Satiksmes ministrija ir apstiprinājusi projektu par ceļa Alūksne – Zaiceva grants seguma posma no Kolberģa līdz Zaicevai asfaltēšanu visā tā garumā, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus 7 miljonu latu apmērā.

Alūksne – Zaiceva ir valsts 1.šķiras autoceļš. Fonda finansējums šiem ceļiem piešķirts ar mērķi radīt komfortablu un drošu satiksmi valsts 1.šķiras autoceļu tīklā, asfaltējot grants seguma ceļus, kas nodrošina attīstības centru savienojumu ar valsts galvenajiem autoceļiem vai attīstības centru savstarpējo savienojumu, priekšroku dodot autoceļiem ar lielāku satiksmes intensitāti. Veicot ceļa rekonstrukcijas darbus, tiks labots arī tilts pār Sarkanīti un Pededzi. Kopējās attiecināmās izmaksas ceļa Alūksne – Zaiceva projektam ir 8,2 miljoni latu, no kā 7 miljonus segs Eiropa, bet 1,2 miljonus – Latvijas valsts. “Latvijas valsts ceļu” Vidzemes reģiona Alūksnes nodaļas vadītājs Māris Salmiņš uzsver – jau deviņdesmitajos gados tika aktualizēts jautājums par ceļa Alūksne – Zaiceva asfaltēšanu, bet joprojām to neizdevās panākt. Tagad ir iedalīta Eiropas nauda, uzsāks projektēšanu – tad jau laikam beidzot būs!” saka M.Salmiņš.

Vairāk lasi laikraksta “Alūksnes Ziņas” 26.novembra numurā vai pērc maksas rakstu šeit

Komentāri 8

benzavoss

Neticiet savām ausīm!
Tad, kad jūsu acis skatīs un rokas taustīs šo melno dārgumu,tad varēsiet korī uzraut kādu slavas dziesmu!
A patreiz labāk punktierējat, kur pie beigtiem ''dieva vārdiem'' glaunāku orķesteri dabūt un pie kura kārtīgs ķēķa rums būtu apstellējams!
Tukša plinte ar reizi pa simtu gadiem šaunot...
Kas ta zin, a ja no tiesas to šošeju iztaisa...

pirms 10 gadiem, 2010.11.29 20:57

Kevins

Kas,pa šo ceļu tikai kontrabandisti braukā??? Jau 15 gadus braukāju uz darbu pa šo
ceļu un maksāju tādus pašus nodokļus.

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 17:27

Satiksmes ministrijas perspektīvajā plānā ERAFa naudai šis ceļš jau bija iezīmētsvismaz pāris gadus. Protams, varēja kas nobrukt, bet, paldies dievsm, viss ir beidzies ok. :)
Finansējuma saņēmējs ir Latvijas Republikas Satiksmes ministrija. http://www.sam.gov.lv/satmin/content/?cat=319&art_id=1973

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 12:48

es

kāds sviests.nu ja,kontrabandisti lai nelauž savus šrotus.Nolejat asfaltu Liepna - Alūksne,četri miesti vizinās pa šo ceļu laužot savus spēkratus pa tādu pašu nodokli kā asfaltētu ceļu.bardaks.kretīni

pirms 10 gadiem, 2010.11.27 12:47

Vietējās ziņas