Asfaltēšanas darbi Pils ielā tuvojas noslēgumam 1

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka šonedēļ pilnsabiedrība „CEKA M” pabeigusi pamatkārtas ieklāšanu Pils ielas posmā no Torņa ielas līdz Pleskavas ielai un turpinās virskārtas, kā arī iebrauktuvju un pieturvietu asfaltēšanu, kā arī citus darbus.

E.Aploka skaidro,  ka šodien, 5. jūnijā, plānots Pils ielā ieklāt asfaltseguma virsējo kārtu no Ojāra Vācieša ielas līdz Latgales ielai. Asfaltēšana notiks dienā un ar vienlaidu ieklāšanas metodi, līdz ar to šis posms autovadītājiem būs slēgts.

"Savukārt nākamnedēļ paredzēts ieklāt asfalta virsējo kārtu no Latgales ielas līdz Pleskavas ielai. Daļā šā posma segumu ieklās ar vienlaidu tehnoloģiju, savukārt no Torņa ielas līdz Pleskavas ielai darbi ritēs pārmaiņus vienā un otrā joslā. Lūdzam iedzīvotājus, uzņēmējus un autovadītājus izturēties ar izpratni, kad konkrētajos posmos būs satiksmes ierobežojumi!" aicina E.Aploka.

Komentāri 1

....

Divaini raksti, par Pils ielu. Ieiet finiša taisnē,tad turpina, tad plano asfaltēt. Ka tikai beigās čiks nesanāk jo jau tagad tas asfalts ir dīvains

pirms 7 gadiem, 2014.06.05 12:03

Vietējās ziņas