Atbalsta Alūksnes mūzikas skolu 4

Ir noslēgusies uzņēmuma “Narvesen” rīkotā akcija „Es atbalstu Latvijas bērnu mūzikas skolas!”, kuras laikā tika vākti ziedojumi, tostarp Alūksnes mūzikas skolai.

“”Narvesen” jau vairākus gadus ir atbalstījis mūziku un dziedāšanu, tāpēc mērķtiecīgi iesaistījās Latvijas mūzikas skolu vajadzību apzināšanā un finansiālā atbalsta meklēšanā. Saziedotā summa ir 6705 lati, no kuriem 6656 lati iegūti “Narvesen” kafijas akcijā, bet pārējie līdzekļi – ar privātpersonu atbalstu. Akcijā iegūtos līdzekļus primāri piešķirsim labāko audzēkņu un izcilu pedagogu atbalstam. Alūksnes mūzikas skolai piešķirti 304 lati,” stāsta uzņēmuma pārstāve Vita Pļaviņa. Uzņēmums ir gandarīts, ka ar ziedojumu varēs kaut nedaudz atbalstīt Alūksnes mūzikas skolas pedagogu Uldi Mūrnieku. “Ik nedēļu mērojot ceļu no Gulbenes uz Alūksni, transportizdevumi sasniedz 50 latus mēnesī. Kopā ar perspektīvo 7.klases audzēkni, trompetistu Reini Puriņu skolotājam izveidojies radoši nemierīgs tandēms. Kad vien ir izdevība, skolotājs ar saviem labākajiem audzēkņiem dodas uz Rīgu, lai gūtu pieredzes apmaiņu un vērotu meistarklasi pie mūzikas pasaulē zināmiem trompetes spēles pedagogiem un solistiem, piemēram, O.Demčenko, H.Grīntāls, G.Sniķers, N.Piesis, A.Zaharāns, kā arī piedalās dažādos konkursos. Mūzikas skolai ir arī brīnišķīga tradīcija sadarboties ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestri. Tā pamatsastāvs ir tie paši mūzikas skolas audzēkņi. Jaunajiem mūziķiem nepieciešama jauna flauta, trompete un citi mūzikas instrumenti. Skolas kolektīvam ir mazs sapnis arī par savu fotoaparātu,” Alūksnes mūzikas skolas vajadzības atklāj V.Pļaviņa.  Īpašu paldies par dalību akcijā uzņēmums saka Intaram Busulim, Danilam Ciričam un Aurēlijai Šimkus. “Narvesen” Mārketinga direktors Mārtiņš Staķis uzsver, ka visu izglītības iestāžu iesūtīto informāciju iesniegs arī Kultūras ministrijai, gaidot arī no valsts atbilstošu rīcību un mūzikas skolu finansējumu

Komentāri 4

aha

Ja rakstītu teiksim- Kravalei par mūža darbu,tad saprastu,bet kurš te būtu tas izcilnieks? Nu ir viens skolnieks,nu un?

pirms 10 gadiem, 2010.03.03 16:13

tā neko

daudzi skolotāji brauc uz darbiem ,vai Liepna domājat ir vieglāk izbraukājama.PAR TO GAN NAV JAMAKSĀ

pirms 10 gadiem, 2010.03.03 16:05

Foto

skolai ir foto aparāts, protams, var vēlēties labāku. Šeit trūkst precizējuma komentārā - skolai noderīgi ir vairāki foto aparāti, jo dažkārt pasākumi notiek vairākās vietās vienlaicīgi un daudzi foto mirkļi paliek neiemūžīnāti.

pirms 10 gadiem, 2010.03.02 11:27

Vietējās ziņas