Atbalsta astoņus projektus 7

Decembrī dažādos fondos ir atbalstīti gandrīz desmit nozīmīgi Alūksnes novada pašvaldības iestāžu projekti.

Pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova norāda, ka atbalstu guvis projekts par jauna aprīkojuma iegādi Pededzes pagasta tautas namam, par remontdarbu veikšanu Strautiņu pamatskolas sporta zālē, par pacēlāja iegādāšanos Alūksnes muzejam, par energoefektivitātes uzlabošanu Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā un Alūksnes vidusskolā, par Alūksnes pilsētas vairāku ietvju remontdarbu veikšanu, par aprīkojuma un tērpu iegādi Alūksnes tautas namam un par remontdarbu veikšanu Mālupes pagasta sociālās aprūpes centrā.  

“Pašlaik novadā aktīvi īsteno skolu informatizācijas projektu, kurā 15 izglītības iestādes iegūs 155 stacionāros datorus, 25 portatīvos datorus, multimediju projektorus un interaktīvo tāfeli. Šajā projektā pašvaldības līdzfinansējums nav nepieciešams,” saka J.Čugunova.

Komentāri 7

To ???

Projektiem naudu neizsit. Tos atbalsta, ja atbilst aktivitātei un savāc pietiekoši punktus. Šeit reāli projekti ir ERAF ietves un KPFI AVĢ un sākumskolas(ne vidusskolas) siltināšana. Pārējie ir LEADER projektiņi no garantētās naudas, ko pašiem jāsadala.
Balviem tranzītielai bija politiskā nauda treknajos gados, kas nu ir beigušies. Iela ir, bet balvēnieši tāpat laižas uz Eiropu...

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 21:25

???

Vienīgais normālais ir ietvju remontdarbi. Parējie tādi sīkumi vien ir. Nav spēju izzist kaut ko nopietnāku, kā to izdarīja Balvi.

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 19:39

Nu tieši tā - šie datori vēl tikai sapņos rādās, starp citu, jau gadus divus vismaz, un izpilddirektorei tur nav absolūti nekāda sakara!

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 17:06

Izpilddirektorei kā vienmēr nav informācijas. Lielās ar nenošauta lāča ādu. Vēl pat Valsts līmenī iepirkums šiem datoriem nav noticis, bet mums jau pasniedz, ka skolas iegūs.

pirms 10 gadiem, 2010.12.28 14:33

Vietējās ziņas