Atbalsta pagastu projektu ieceres 4

Alūksnes novads

Pašvaldības sēdē pagājušajā nedēļā deputāti lēma par Liepnas, Pededzes un Jaunannas pagasta piedalīšanos projektu konkursos.

Deputāti atbalstīja Pededzes pārvaldes vēlmi piedalīties ELFLA projektu konkursā, lai rekonstruētu pašvaldības ceļus “Čistigi – Zagorje”, “Čistigi – Skaliņš” un “Kūdupe – Kapsēta”. Šajā projektu konkursā piedalīsies arī Liepnas pārvalde, piesaistot līdzekļus pagasta autoceļu rekonstrukcijas otrajai kārtai. Sēdē arī veica grozījumus domes iepriekš pieņemtajā lēmumā par Jaunannas tautas nama aprīkojuma iegādi sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai, paredzot, ka novada pašvaldība apņemas uzsākt projekta īstenošanu un nodrošināt tā finansējumu pilnā apmērā no pašvaldības pamatbudžeta līdzekļiem, bet pēc tam daļu ieguldītās naudas varēs atgūt.

Komentāri 4

Jāni, par tevi jau novadā neviena kompetentāka nav, kurš var sa*** jebkuru lietu.

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 22:56

To novadnieks

Šos LDAam iesniedzamos projektu pieteikumus tiešām var elementāri aizpildīt vienā dienā un summārais teksta apjoms pieteikuma veidlapā ir pat mazāks. Projektam pievienojamos papīrus var noorganizēt pāris dienās. Un nekāda konkursa! Nevajag nu izrādīt savu nekompetenci...

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 21:56

novadnieks

Tu laikam stulbs/a esi! 2 A4 lapas?!? Ar tādu apjomu pat bezceļiem nepietiktu. Uzraksti kādu (atbilstošu visu instanču iegribām) projektu un tad ver muti vaļā!!!

pirms 11 gadiem, 2010.01.26 01:36

Tasnav projektu konkurss. Katram pagastam ir rezervēta nauda (105 tūkst.) uz ko jāpiesakās (projekta veidlapā rakstu darbu apjoms ir līdzvērtīgs divā A4 lpp.).

pirms 11 gadiem, 2010.01.25 19:57

Vietējās ziņas