Atbalsta sociālā riska cilvēkus 1

Vien nedaudz vairāk kā divus mēnešu Alūksnes rajonā darbojas biedrība „Gaismas stars”. Šajā neilgajā laika posmā organizācija jau spējusi sniegt nozīmīgu atbalstu maznodrošinātajām ģimenēm, kā arī nākotnē cer veikt daudz nozīmīgu darbu.

Sniedz humāno palīdzību

„Organizāciju dibinājām ar domu atbalstīt sociālā riska pakļautās ģimenes, pensionārus, invalīdus un uzlabot viņu dzīves apstākļus. Ikviens saprotam, ka šīm ģimenēm dzīves apstākļi ir grūti, un tajā pašā laikā maz sniedzam atbalstu. Biedrība ir iespēja palīdzēt vairāk un tieši to mēs septiņu valdes locekļu sastāvā cenšamies darīt,” saka biedrības valdes priekšsēdētāja Maija Terentjeva.

Biedrība humano palīdzību, apģērbus, apavus un grāmatas, jau sniegusi Mālupes pagasta maznodrošinātajām ģimenēm, tāpat arī Ziemeru pamatskolas pirmskolas grupiņas dejotājām ziedoti trikotāžas deju tērpi. Alūksnes pansionāts ar biedrības vēlību saņēmis klientiem higiēnas preces. „Humanitāro palīdzību, ko tālāk varējām dāvāt sava rajona iedzīvotājiem, saņēmām no Rīgas humanitārā centra. Sadarbība ir izveidojusies cieša, un ceram šādā veidā spēt palīdzēt arī turpmāk,” stāsta M.Terentjeva.

Veidos krīzes centru

Biedrība iecerējusi iesniegt projektu Eiropas Savienības fondiem, lai rajonā varētu izveidot krīzes centru. „Centrs būtu atbalsta vieta ģimenēm, kurās ir nesaskaņas, bieži konflikti, kuru rezultātā cieš bērni. Bērni šeit varētu uzturēties laikā, kad mājās ir krīzes situācija un tiek risinātas ģimenes problēmas. Piesaistīsim arī atbilstošus speciālistus,” pauž M.Terentjeva un atklāj, ka krīzes centra izveidošanā un uzturēšanā cer saņemt Norvēģijas finansiālu atbalstu.

„Jebkurš sākums ir grūts, tāpēc aicinu atsaucīgus cilvēkus ziedot biedrības attīstībai. Šobrīd daudz esam ieguldījuši savus līdzekļus, atbalstu sniegusi arī Alūksnes pilsētas dome,” norāda valdes priekšsēdētāja. Jebkurš ziedojums - gan finansiāls, gan mantisks - tiks pieņemts, tāpat arī ar sajūsmu tiks uzņemti jauni, darbīgi biedri.

Komentāri 1

Maija

Maz gan 'tādu cilvēku , kas vēlētos pasniiegt palīdzīgu roku kādam , kam klājas grūti .Tas mani patiešam apbēdina . Bet ja vēlaties pievienojaties-BUSIM TIKAI PATEICĪGI. tĀLRUNIS 22426509.

pirms 13 gadiem, 2008.10.01 09:08

Vietējās ziņas