Atbalsta trīs projektus 2

Ir zināmi „Alūksnes lauku partnerības” izsludinātā projektu konkursa pirmās kārtas rezultāti. No deviņiem iesniegtajiem projektiem atbalstu guvuši vien trīs – „Pirmie soļi ceļu satiksmē ar mobilo piekabi”, Jaunannas tautas nama aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai un projekts  Ilzenes attīstībai.

“Alūksnes lauku partnerības” administratīvā vadītāja Indra Levane stāsta, ka visi projekti tika iesniegti aktivitātē “Sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai dažādām iedzīvotāju grupām”. “Projektu konkursu bijām izsludinājuši vēl trīs citām aktivitātēm, bet projekti netika iesniegti un šis finansējums palika neapgūts. Tomēr priecē, ka trīs projekti tika atbalstīti un tiks realizēts 23 590 latu finansējums,” saka I.Levane. Pirmie darbi pie projektu realizēšanas varētu sākties jau martā.
Realizēs vērtīgas idejasIlzenieši iecerējuši aprīkot trīs telpas jaunajā Ilzenes pagasta sporta, interešu izglītības un mūžizglītības centrā “Dailes” par 3768 latiem. Vienā telpā paredzēts ierīkot spēļu istabu bērniem un jauniešiem. Otra būs vaļasprieku istaba, kurā varēs mācīties adīšanas un šūšanas pamatus, apgūt praktiskus darbus, kā arī mācīties spēlēt klavieres. Trešā būs bērnu un māmiņu istaba, kurā notiks nodarbības mazajiem bērniem, viņu māmiņām un topošajām mammām. Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas klubs “Velo” 12 379 latu finansējumu paredzējis izmantot, lai iegādātos mobilo piekabi un nepieciešamo inventāru (elektroģenerators, apskaņošanas iekārtu komplekts, telts) jauno velosipēdistu izbraukuma apmācību organizēšanai. Jaunais inventārs ļaus organizēt  kvalitatīvus pasākumus visdažādākajās vietās, tādējādi apmācot arvien vairāk riteņbraucēju. 
Priecājas par ikvienu projektuJaunannas pagastā pārvaldes projektam piešķirti 7442 lati, par kuriem iegādāsies tautas namam aprīkojumu – mēbeles, datortehniku un galda spēles. Līdz ar projekta īstenošanu kultūras dzīvē vairāk tiks iesaistītas mazāk aktīvās iedzīvotāju grupas, jo piedāvās ikdienā brīvo laiku pavadīt atbilstoši savām interesēm, organizēs interešu un neformālo grupu izveidi. “Visi iesniegtie projekti ir vērtīgi, un būtu lieliski, ja varētu realizēt ikvienu no tiem. Cilvēki ir ieguldījuši ilgu laiku, pamatīgu darbu un daudz labu domu,” pauž valdes priekšsēdētāja Līga Bukovska.

Komentāri 2

Vietējās ziņas