Atbalstīti jau četri projekti 8

Biedrība “Alūksnes lauku partnerība” saņēmusi pirmos Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes izvērtēto projektu rezultātus. Pašlaik zināms, ka no 32 iesniegtajiem projektiem atbalstu guvuši 4.

Atbalstu guvis biedrības ”Orientēšanās klubs “Alūksne”” (vadītājs Vilnis Veļķeris) projekts “Orientēšanās sporta pieejamība – no maza līdz lielam!”. Par 6661,99 latiem iecerēts iegādāties elektronisko atzīmēšanās sistēmu, portatīvo elektrotehniku, telti un karogus, tehniku orientēšanās karšu sagatavošanai, datortehniku, videokameru, kas krietni uzlabos Alūksnes un Apes pusē  populārā sporta veida pasākumu kvalitāti.

Uzlabos hokeja laukumu
Atbalstīts biedrības “Hokeja klubs “Alūksne”” (vadītājs Gints Teterovskis) projekts Apes ielas hokeja laukuma aprīkošanai. Par 13381,68 latiem tiks uzstādīti ielas hokeja borti, prožektori un slidu asināmais aparāts.

Biedrība “Liepnas attīstības grupa „Iespēja”” (vadītāja Liene Stabinge) par  7031,80 latiem plāno iegādāties sešus trenažierus, sporta inventāru un florbola bortus pagājušajā gadā uzceltajai Liepnas vidusskolas multifunkcionālajai sporta zālei. Sporta zālē arī tiks izveidots rotaļu stūrītis, kur bērniem pavadīt brīvo laiku, kamēr vecāki nododas sportiskām aktivitātēm.

Apē taps tekstildarbnīca
Toties apenieši varēs nodoties tekstila darbiem, jo atbalstīts biedrības „Apes attīstības atbalsta klubs” (vadītāja Laura Pope) projekts tekstildarbnīcas izveidei. Par 3000 latiem paredzēts iegādāt overloka komplektu, šujmašīnu, izšujamo mašīnu, gludināmo dēli un gludekli, kā arī darba galdus un krēslus. Tekstildarbnīcai telpas atvēlētas D.Ozoliņa Apes vidusskolā.

“Alūksnes lauku partnerības” administratīvā vadītāja Indra Levane norāda, ka visi četri projekti tika iesniegti rīcībai sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai dažādām iedzīvotāju grupām. Uz šo rīcību tika iesniegti kopā 27 projekti par kopējo summu – 201 288,21 lati

Komentāri 8

...

Malači Alūksnes sporta dzīves vadītāji.Interesanti būtu uzzināt, cik projektus iesnieguši viedie Apes novada sporta vadītāji.Jaunajā sporta kompleksā ir tikai 2 normālas basketbola bumbas.Izvērsties būtu kur,bet nemana rezultātus.

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 17:27

Roberts

Šajā projektu konkursā projektus varēja iesniegt arī uzņēmēji.
Pirms runā, pārbaudi faktus!

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 12:55

Apžēliņ

Kad varēs sākt iesniegt projektus uzņēmēji un kad sāks atbalstīt uzņēmējus, kuri nodrošināas jaunas darbavietas? Tagad tikai tingel-tangeļi tiek štutēti, kur pēc pāris gadiem būs visi nobrukuši, manta izvazāta un nevienam nevajadzīga.Muļķu zeme.

pirms 10 gadiem, 2010.11.15 01:22

NO te necepas. :) Tiek izskaidrots tas, kas korespondentei nav sanācis.

pirms 10 gadiem, 2010.11.14 23:43

Partneris

Nu nevajag cepties, NORD OST , gan jau arī Jūs tiksiet pie atbalsta!!

pirms 10 gadiem, 2010.11.14 22:59

Muļķības. Partnerība nevar pieņemt projektus, kas neatbilst MK noteikumiem, bet LAD vērtē tikai administratīvos kritērijus, nevis kvalitāti. Protams, iespējams, ka tiek kas palaists garām un pieņemts kāds projekts, kas neiziet administratīvo vērtēšanu, bet tas jau būtu vērtējams kā brāķis partnerības darbā, jo tās funkcija ir arī konsultēt projektu pieteikumu aizpildīšanu un LEADER tāpat kā visiem ELFLA finansējuma projektiem pieteikumi ir ļoti vienkārši.

pirms 10 gadiem, 2010.11.14 13:53

Ne vienmēr, ir arī projekti, kurus partnerība akceptē, bet LAD nē.

pirms 10 gadiem, 2010.11.14 13:20

Faktiski novados jābūt zināmiem visiem rezultātiem, kaut LAD nav sniedzis formālās atbildes. LAD projektus nevērtē pēc satura, bet punktus liek un projektus sarindo "Alūksnes lauku partnerība". Pēc tam, izejot no kārtā iezīmētā finansējuma, jau ir skaidrs, kam iedota nauda. Ja projekti pie naudas netiek, nav vainīgs LAD, bet tā ir "Alūksnes lauku partnerības" valdes subjektīva izšķiršanās, kas visu nosaka. LAD tikai formāli akceptē novada lēmēju atzinumu.

pirms 10 gadiem, 2010.11.14 12:13

Vietējās ziņas