Atjauno tenisa laukumu 1

Pateicoties dažu entuziastu iniciatīvai, Alūksnē atjaunots tenisa laukums bijušās rūpnīcas VEF filiāles teritorijā Alūksnes ezera krastā.

Tās īpašnieks Raitis Egle atgādina, ka savulaik tur jau bijis tenisa laukums. Toreiz tas pulcējis kuplu interesentu loku, kas rīkojuši dažādas sacīkstes un cīnījušies arī par rajona čempionu titulu. Pirms apmēram desmit gadiem šī kustība apsīkusi, bet nu, pateicoties iedzīvotāju izrādītajai iniciatīvai, dota „zaļā gaisma” laukuma atjaunošanai un izmantošanai. Sakopta tenisa laukumam atvēlētā teritorija, uzkrāsots spēlei nepieciešamais laukuma marķējums un uzlikts tīkls.

Jau pagājušās nedēļas vidū laukumā varēja manīt pa kādam tenisa cienītājam, kuriem piepulcēties ir iespēja jebkuram citam spēlētgribētājam. „Laukumam var brīvi piekļūt jebkurā diennakts laikā, tāpēc, ja vien ir vēlme un interese – droši var nākt un tur spēlēt. Nevienam tas netiek liegts,” saka R.Egle. Lai gan pašam teritorijas īpašniekam tuvāki par tenisu ir citi sporta veidi, viņš pauž prieku, ka šim laukumam atrasts pielietojums un viņš varējis palīdzēt kādam pievērsties sev tīkamam brīvā laika pavadīšanas veidam.

Komentāri 1

Vietējās ziņas