Atkal izvēles priekšā 2

Starp Alūksnes un Vidzemes slimnīcu turpinās diskusijas par plānotās apvienības veidošanu, tomēr pašlaik Alūksnes slimnīca atkal ir lielas izvēles priekšā – valmieriešu piedāvātais modelis ir gana drastisks.

Lai to apspriestu un diskutētu par turpmāko sadarbību, šonedēļ Alūksni apmeklēs arī SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Ingūna Liepa.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins norāda, ka šīs nedēļas sākumā novada domē sasauks darba grupu, kur būs gan deputāti, gan SIA “Alūksnes slimnīca” valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa, lai jau pirms tikšanās ar I.Liepu noformulētu savu nostāju.

“Par slimnīcu cīņa sākas atkal no jauna, jo nosacījumi, kādus pašlaik piedāvā Vidzemes slimnīca, veidojot apvienību ar Alūksnes slimnīcu, alūksniešiem nav pieņemami. Valmierieši piedāvā diez­gan būtiski samazināt gultas vietu skaitu Alūksnes slimnīcā, bet atsevišķu nodaļu darbu vairs nenodrošināt Alūksnē visu diennakti, lai gan mūsu ārsti ir ļoti labi speciālisti. Šie nosacījumi mums nav labvēlīgi, tādēļ mēs par Alūksnes slimnīcu cīnīsimies un nekas vēl nav nolemts,” saka A.Fomins.

Komentāri 2

Nolemts viss ir jau sen, tikai TPisti pirms vēlēšanām izriež krūtis un muļķo tautu.

pirms 10 gadiem, 2010.06.01 22:23

Vietējās ziņas