Atsāksies Pils ielas rekonstrukcija 11

Pēc ziemas ir atsākusies Pils ielas rekonstrukcija un aizvadītajā nedēļā Alūksnes novada pašvaldībā notika pirmā būvsapulce šopavasar. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Būvuzņēmēja pārstāvis pilnsabiedrības „CEKA M” tehniskais direktors, atbildīgais būvdarbu vadītājs objektā Jonas Gurčus informēja, ka objekts pašlaik tiek sakārtots pēc ziemas sezonas, gatavojoties darbu atsākšanai. Sanāksmē būvniekam tika uzdots iesniegt veicamo darbu grafiku tuvākajai nedēļai un kalendāro grafiku.

"Pašvaldība aicināja projekta autorus - SIA „VERTEX PROJEKTI” - izskatīt iespēju apstāšanās vietas izveidei pie akas krustojumā ar Siguldas ielu, savukārt būvniekam tika doti uzdevumi novērst ietves nelīdzenumus pie Lielā Ezera ielas un visā objektā, novākt būvgružus Miera ielā un pie Rijukalna ielas, kā arī veikt gūlijas remontu pie Pils un Miera ielu krustojuma, stāsta E.Aploka.

Pēc būvsapulces būvnieks kopā ar būvuzraugu un autoruzraugu apsekoja objektu, konstatējot defektus un sastādot defektu aktu.

Sabiedrisko attiecību speciāliste stāsta, ka pašvaldība ar pilnsabiedrības „CEKA M” pārstāvi J. Gurčus pārrunāja arī otras rekonstruētās ielas – P43 maršruta atlikto darbu veikšanu.

J. Gurčus uzsvēra, ka būvuzņēmējam šai objektā vēl veicami tādi darbi kā šuves aizliešana un ielas apzīmējumu marķēšana, kā arī jānovērš defekti, kas veicami piemērotos laika apstākļos, kad nav mitrs un vēss, kā arī secīgi.

Komentāri 11

NJA

ja nezini kā īstenībā viss izskatās, tad izklausās - daži sīkumi un ielas izcilas...
Bet tās šausmas kas paveras - ietves, gar VISU Pils ielu - tika rakstīts ka diegos turas un jāpārliek.
Bet tie ar akmens šķembām piebērtie, bedru bedrēs esošie ielu krustojumi...
Un cik var saprast - nekur jau nesteigsies. Lauzīsim ratus, bojāsim apavus, tā jau mūsu Alūksne, kuram bēda???? NEVIENAM!!! Būtu Lembergs, būtu kādi 10 jau atlaisti un būvnieki būtu rudenī VISU skaisti saremontējuši un nodevuši!! Lembergs man nav simpātisks, bet kārtības ieviešanai - vai kā derētu!

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 09:23

Vārds.

Kas tās par stulbajām ceļazīmēm pie Nestes? Tik neloģiska iebraukšana un izbraukšana no benzīntanka vēl nav redzēta

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 10:00

SS

Ja tā slavenā Maķ-hai firma arī šovasar pie katra lāpstas operatora novietos automašīnu, stikli būs jāmaina biežāk kā pagājušo vasaru.

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 18:50

Vārds.

Šodien, kad redzēju, kā viņu mašīnas brauc pa Alūksni, jau tagad sametās nelaba dūša, iedomājoties, kas notiks, kad viņi sāks "strādāt"!

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 20:13

***

Prieks par to, ka darbi atsākušies. Veiksmi un labu vasaru.

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 19:45

Durakiem prieks

Prieks gan! Bardaks turpināsies.... Jāņkalna iela ir salaista galīgā tūtē...

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 20:23

ja

ir tur probleemas ar to buvi visas malas.Nezinu kas te aluksne par vainu kapec tik slikta kvalitate....Piemeram Gulbene nekada vaine,esmu braucis un skatijies un salidzinajis.Tie pasi taisitaji tik tur nez kape viss liidzens un pat neviena aka nav iesedusies.Teiktu labi sataisiits.

pirms 7 gadiem, 2014.04.14 20:53

Rubulis

Alūksnē iespējams vairāk naudas "otkatos" aiziet

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 08:26

iedzivotajs

Pagaisgad uzliets asfalts.. Nav nostavejis vel pat gadu un jau vienas bedres, kas jalabo.. Defekti.. Smiekli nak. Tas viss projekts ir viens liels defekts! Ziemas praktiski nebija, ne sniega, ne atkusnu ar saliem.
Vietam bordas ara, brugis gandriz visur nosedies, Pils iela vienas bedres.
Tiesam, ieraugot Mathaja masinas, saka uzreiz sapet galva..

pirms 7 gadiem, 2014.04.15 10:05

1234567890/

Viss jau ir labi, ka remontē ielas, bet par kvalitāti gan varēja padomāt, un darba laikos būtu labi ja vismaz normāli saliktu ceļa zīmes nevis kā pagājušo gadu, kad bija jābrauc uz tīru laimi vai tas posms ir vaļā vai tomēr nebūs.

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 08:22

šoferis

Šodien jau tas pats notiek...šodien Helēnas ielā lāpa bedrītes, uzlikts ātruma ierobežojums 30km/h, bet reāli visa iela nosprostota, mašīnas stāv rindā, lai varētu izbraukt. Kapēc man būtu jāpavada krietns laiks, lai sagaidītu, kad tehnika atbrīvos braucamo daļu? Būtu aizlikuši ciet un remontējuši veseli.

pirms 7 gadiem, 2014.04.16 14:23

Vietējās ziņas