Attīstības nodaļai - jauna vadītāja 17

Alūksne 

Šonedēļ darbu sākusi Alūksnes novada pašvaldības Attīstības nodaļas jaunā vadītāja Arita Prižavoite.

 Novada iedzīvotāji viņu pazīst kā līdzšinējo Ilzenes pagasta pārvaldes vadītāju. Uz vakanto Attīstības nodaļas vadītāja amatu A.Prižavoiti atzina par atbilstošāko astoņu pretendentu konkurencē no Alūksnes un Cēsu novada. Pašvaldības izpilddirektore Janīna Čugunova norāda – A.Prižavoite pašlaik gan ir vadītājas pienākumu izpildītāja, jo līdzšinējā vadītāja Valda Zeltiņa, kura pašlaik ir uz slimības lapas, vēl nav atbrīvota no amata.

“A.Prižavoitei ir pieredze projektu sagatavošanā un vadībā, pašvaldību darbā, ir augsta atbildības izjūta un personiskā iniciatīva. Citiem pretendentiem nebija tik augsta novērtējuma,” saka J.Čugunova.

Komentāri 17

Nu nesmīdini tautu, odze! Novadā deputātu tirgošanās ar amatiemTĀLU pārspēj to, kas bija pilsētā. Taudz tuvāk patiesībai ir anna, bet - laiks rādīs...

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 19:33

odze

Zinu, ka man tāpat neticēs, bet man nav jēgas melot:
Pirmkārt- Vjaksei Jolantai nebija iesniegti visi sludinājumā prasītie dokumenti. Bet darba spējas viņai patiešām ir labas un arī cilvēks viņa ir jauks.
Otrkārt - Aritas ielikšanai amatā nav nekāda sakara ar partiju. Tirgošanās bija Alūksnes pilsētas deputātu gardākā maize. novada deputāti no tā izvairās. To tač redzējēt kad Ilga netika par sociālā dienesta vadītāju.
Treškārt - Gan Arita, gan Jolanta abas ir stipras. Taču saliekot visus plusus un mīnusus iznākums ir tāds kāds viņš ir.
Ceturtkārt- vai kāds no rakstītājiem ir bez sava melnumiņa. Nemetīsim akmeni otra dārziņā, ja pašiem sirds ar samazgām pilna.
Piektkārt - varbūt tomēr visi novada ļaudis apvienosim spēkus un strādāsim kopā nevis knābāsim viens otru. Tas ir skumji, ka latviešiem tik skarba daba.

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 16:02

Alūksnē var realizēt tikai sekojošus projektu un tie rullē pilnā sparā: Soliņa uzstādīšana, puķu dobes ierikošana, adīšanas pulciņa adāmadatu iegāde, grāmatiņu iegāde interešu pulciņam, objekta X apkārtnes sakopšana utt. Starp citu, arī Ilzenes pagastā šādi projekti ir vairāki, bet novadā ir sevišķi populāri.

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 07:00

anna

Dīvaini, kad braucu cauri Ilzenei, tadmanīju pustukšas daudzdzīvokļū mājas bez logiem. Nekādu Ilzenes pagasta attīstību nemanīju, vai tad grib tagad nolaist visu Alūksnes novadu, lai arī te ir tukšas daudzdzīvokļu mājas ar izdauzītiem logiem.Lai strādātu šādā amatā, kā minimums jābūt ekonomista izglītībai un vismaz bakalaura grādam kādā no eksaktajām (ķīmija, fizika vai bioloģija), lai cilvēkam ir kāda sajēga par ko tad vīzēt šeit un uz kurieni vest. Pētot jaunākos ekonomijas datus, izrādās vienīgā nozare, kas rulle ir ķīmijas.Oki doki, gribu redzēt, cik jaunas darba vietas radīs un pa kādu attīstības ceļu vedīs. Varbūt atkal rakstīs projektus un pārpirks tādas novecojušas tehnoloģijas kā ūdens ozonēšana, kas izmaina šūnas. Ārzemēs šī 40 gadus vecā tehnolo;gija jau sen nokalpojusi, bet mūsu muļķi tik priecājas. Sen jau citas tehnoloģijas, kas nekaitē organismam. A tagad mūs;ejie pēc pāris gadiem paliks rešņi, ar sabeigtām aknām, izkritušiem matiem un lobošos ādu. Kadreiz jau gan vajadzētu uzlikt publisko balsojumu, nevis pakļauties savu partiju galvām, kas saņem lielus kukuļus savās ofšoru bankās un veic darījumus ar tādām personām, kas saistīti ar Romas klubu, piemēram, TP, JL, LPP/LC, SC, LSDSP Šlokenberga partija u.c.

pirms 11 gadiem, 2010.04.23 03:28

Kādus tad projektus ir sagatavojusi ? izpilddirektore ir drusku pāršāvusi pār strīpu....

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 22:01

Nevajag bāzt degunus visādās partijās un tad tikt amatos. Skaidri zināms, ka netikt. Tad kāda šeit runa par godīgumu.

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 19:26

mākonis

Kas gan jums, dārgie cilvēki, nav jārisina, kā viņa nokļūs uz darbu, kā citi nokļūs tā viņa!
ļaujiet cilvēkam strādāt! Un kurš tad būs tas, kas kādreiz kādam amatam derēs?
Taču partiju pārstāvjiem arī kaut kur jāstrādā, vai viņi oranži vai melni!

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 18:41

alūksnietei

Kā tad alūksniete zina par viņas atbildības sajūtu? Jāsmejas

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 18:38

alūksnietei

Kā tad alūksniete zina par viņas atbildības sajūtu? Jāsmejas

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 18:36

Dzīvosim - redzēsim, kāds lietaskoks. Visi zina, ka Arita ir politiski ielikta un, ka nepieciešamās pieredzes un zināšanu ziņā stipri atpaliek gan no Jolantas, gan Jāņa.

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 17:27

zaika

Tikai nevajag atkal noliet ar darvu cilvēku, kuru jūs nezināt. Aritai ir ļoti lielas darba spējas un tās viņa arī liek lietā. Tie, kas nav ar viņu apmierināti ir tie, kam viņa prasījusi tādu pat atbildību pret darbu un apkārtējiem, kā viņa pati to dara. Viņa ir cilvēks, kam , lai cik arī neparasti tas mūsdienās neliktos, galvenais ir darbs cilvēku, pagasta, novada labā. nav viņai ne grezna auto, ne lielu naudas uzkrājumu, bet ir godīga attieksme pret darbu un saviem darbiniekiem. Un nevajag jau nu nemaz Jolantu Vjaksi tagad pataisīt par eņģeli, kuram apgriezti spārni. Nekādu dižo nopelnu novada labā gan nav. Viņas izstrādātais variants bija šis pagastu apvienošanas variants, bet nekādu tālāku aprēķinu,ieteikumu par tālākui dzīvošanu nevarēja pateikt. Šis varbūt ,beidzot, bija konkurss,kādam tam ir jābūt. Arita! Turies!!

pirms 11 gadiem, 2010.04.22 15:25

interesanti

Kā var būt vakanta vieta, ja iepriekšējais vadītājs nav atbrīvots? Skaidrs, ka Vjakse neklausītu šito vadību, jo ir pārāk gudra.

pirms 11 gadiem, 2010.04.21 16:57

zaza

Un ka vina noklus uz darbu un no darba? Ar kadu transportu? Pasvaldibas vai savejo?

pirms 11 gadiem, 2010.04.21 12:34

es

Izpilddirektore uz slimības lapas :) kā gribas pēc iespējas vairāk naudiņas vēl saņemt!

pirms 11 gadiem, 2010.04.21 11:48

alūksniete

A. Prižavoitei nav atbildības sajūtas - tā nav bijusi iepriekšējā darbā un tas jau liecina, ka nav piemērota atbildīgam darbam. Skumji, ka konkurss nav objektīvs.

pirms 11 gadiem, 2010.04.21 10:53

Dzintra

Ko var liet izpilddirektore. Riebjas jau tie partiju ielikteņi un savējie. Nevienam nebija ne tādas izglītības , ne tādas pieredzes kā Jolantai Vjaksei.
Laikam jau vadība baidās no strādāt varošiem un gribošiem cilvēkiem! Baidās paši slikti izskatīties, tādēļ labāk lai ir viss pa vecam!

pirms 11 gadiem, 2010.04.21 10:48

Vietējās ziņas