Atvērto durvju diena Valsts probācijas dienestā

Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām 10.oktobrī visā Latvijā organizē Atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem speciālistiem.


Atvērto durvju dienas mērķis ir iepazīstināt iedzīvotājus, jauniešus ar viņiem pieejamiem pakalpojumiem, parādīt savas iestādes darbu un arī to, ka valsts pārvalde ir atvērta un pieejama ikvienam, tādējādi laužot negatīvos stereotipus.

Atvērto durvju dienā piedalās arī Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālā struktūrvienība. Tā sāksies jau pulksten 12.00.

“Prezentēsim Valsts probācijas dienestu, tā funkcijas un ikdienas darbu ar likumpārkāpējiem, kas izcieš sodu sabiedrībā. Lai uzsvērtu savlaicīgu konfliktu risināšanas nozīmi bērnu un jauniešu vidū, pielietojot Taisnīguma atjaunošanas pieejas, īpaša sadaļa pasākumā tiks veltīta Valsts probācijas dienesta īstenotajam izlīguma procesam,” informē Valsts probācijas dienesta Alūksnes teritoriālā struktūrvienība vadītāja Ilzīte Duļbinska.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc interesentus aicina pieteikties laikus, zvanot pa tālruni 64307206 vai elektroniski, rakstot e-pastu uz adresi - [email protected] līdz 7.oktobrim.


Vietējās ziņas