Atzinību saņem vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji

Alūksnes rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Meistere piedalījās valsts jubilejai veltītajos pasākumos, kuros pasniedza Alūksnes rajona padomes atzinības. 


“Valsts gadadiena ir atbilstošs brīdis, lai izvērtētu paveikto. Katras pašvaldības vēlēšanu komisija, kura godprātīgi veic savus pienākumus, nodrošina demokrātisku procesu norisi valstī. Šajā gadā vēlēšanu komisijām bija īpaši daudz darba, tas prasīja izturību un pašaizliedzību, lai pienākumus veiktu laikā, precīzi un profesionāli. Ja iedzīvotājiem un kolēģiem radās iespaids, ka viss notiek viegli, it kā pats no sevis, tad tas liecina, ka vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji ir bijuši savu uzdevumu augstumos,” vērtē B.Meistere.
 
Šoreiz Alūksnes rajona padomes atzinību saņēma Jaunalūksnes pagasta komisijas priekšsēdētāja Daiga Jursa un Mālupes pagasta komisijas priekšsēdētāju Mudīte Muceniece par profesionālu un pašaizliedzīgu darbu, kā arī Apes pilsētas ar lauku teritoriju vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Jānis Ločs par ilggadēju un godprātīgu darbu vēlēšanu komisijā.

Vietējās ziņas