Bezmaksas NVO konsultācijas Alūksnē

Pirmdien, 22. decembrī, esošām un topošām nevalstiskajām organizācijām (NVO) būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijasaspektiem kā grāmatvedībā, juridiskajos un attīstības jautājumos, kas skar NVO darbību. Pieteikties var Valmieras novada fondā pa tālruni 20258200 vai e-pastu [email protected].  Informē VNF biroja administratore Sintija Mūrniece.


Viņa skaidro, ka NVO juridiskie un attīstības jautājumi aptver tādas tēmas kā NVO izveide, dibināšanas dokumenti, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņas, darbības ilgtermiņa plānošana, līdzekļu piesaiste, projektu vadība utt.


"Par to konsultēs Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš, kas palīdz NVO par šīm tēmām kopš 2007. gada. Viņš vērtē arī projektus EEZ finanšu instrumenta konkursos, tā gūstot priekšstatu par organizāciju dažādību un par tipiskām kļūdām projektos," stāsta S.Mūrniece.


'NVO grāmatvedības konsultācijas aptver visu par finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Par to konsultēs Dzintra Blaua, VNF vecākā grāmatvede un ilggadēja grāmatvede dažādās institūcijās, galvenokārt pašvaldībās," papildina administratore.


Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, Valmieras novada fonds individuālās konsultācijas šā gada rudenī nodrošina bez maksas un tās pieejamas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē. Ikdienā līdz pat decembra beigām ar speciālistiem var sazināties telefoniski vai e‑pastā, bet personīgi satikties var ar iepriekšēju pieteikšanos Valmierā.


Pilna informācija par konsultācijām pieejama mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Aktuāli”.


Vietējās ziņas