Bostonas luterāņu draudzes Alūksnes novada zupas virtuvei ziedojušas vairāk nekā 1200 latu 3

Bostonas latviešu evaņģēliski luteriskās draudzes ASV ziedojušas 1230 latu Alūksnes novada zupas virtuvei, aģentūru BNS informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Ar ziedoto summu pašvaldība varēs nodrošināt zupas virtuves trīs mēnešu darbu.

Ziedojumu, sazinoties ar Alūksnes novada Sociālā dienesta vadītāju Regīnu Kalniņu, sarūpējis Juris Veidiņš. Saziedotā nauda bijusi viņa tēva Artūra Veidiņa piemiņai, kurš 105 gadu vecumā miris. Veidiņa dzimtā puse ir Alūksne.

Komentāri 3

Mēs jau tagad ziedojam deputātiem un viņu algām!

pirms 10 gadiem, 2010.12.27 20:19

eusis

Bedīgi kā musu valsts pedēja laika balstas tikai uz labdarību.. Ciks ilgi spēsim tā vilkt. Cik tālu valsts ir novesta kā atnem bērniem 8 ls pabalstus. Drīz varēsim , mēs - vienkārša tauta, ziedot deputātiem un viņu algam!!!!!!!!!!

pirms 10 gadiem, 2010.12.27 18:28

Ļoti patīkama ziņa. Cieņu un atzinību rada fakts, ka ziedojums darīs vieglākas dienas daļai maznodrošināto.
Jauki būtu, ja arī novada presē būtu biežāk ievietota informācija, kam nepieciešama palīdzība, lai varbūt arī vietējie iedzīvotāji, kam tas iespējams, arī varētu iespēju robežās ar nelielu ziedojumu vai praktisku palīdzību atbalstīt kādu grūtībās nonākušo vai kādu labu projektu. Lai arī ir grūti visiem, kopā mēs varam daudz un arī no mazumiņa rodas lielas lietas!

pirms 10 gadiem, 2010.12.27 11:01

Vietējās ziņas