Bruņoto spēku komandieris apmeklē Cēsīs un Alūksnē izvietotās vienības

Aizsardzības ministrijas Militāri publisko attiecību departamenta preses nodaļa informē, ka 4.decembrī Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube darba vizītē apmeklēja Cēsu garnizonā izvietotās vienības, bet 5.decembrī – Alūksnē izvietotās vienības, kur piedalīsies karavīru zvēresta došanas ceremonijā.

Apmeklējot Instruktoru skolu un Kājnieku skolu, kā arī Zemessardzes 27.kājnieku bataljonu un 31.bataljonu aizsardzībai no masu iznīcināšanas ieročiem, bruņoto spēku komandieris iepazīst ar to vadības sagatavoto ziņojumu par vienību uzdevumiem un to izpildes gaitu, kā arī personālsastāvu. R.Graube apmeklēs arī šo vienību infrastruktūras objektus.

Viesojoties Instruktoru skolā, ģenerālleitnants R.Graube iepazinās ar Jaunākā instruktora kursa norisi, savukārt Alūksnes Kājnieku skolā apmeklēs 32 kursantu karavīra zvēresta došanas ceremoniju.

Bruņoto spēku komandieris tiksies arī ar kadetkanditātiem, kuri pirms studijām aizsardzības akadēmijā Kājnieku skolā Alūksnē apgūst karavīra pamata iemaņas. Kopš septembra vidus šīs iemaņas pašlaik tur apgūst 60 topošie virsnieki.

Vizītes noslēgumā bruņoto spēku komandieris tiksies ar Alūksnes novada domes priekšsēdētāju Arturu Dukuli.

Vietējās ziņas