Būs papildu reisi un satiksmes ierobežojumi

Alūksnes kapusvētkos kursēs papildus bezmaksas autobusu reisi no Alūksnes autoostas uz kapsētu un atpakaļ laika posmā no 9.00 līdz 15.00. Tāpat autobraucējiem jāņem vērā, ka Alūksnes pilsētas svētku pasākumu laikā vairākās vietās satiksme būs slēgta.

“Uz kapusvētkiem svētdien, 3.augustā, autobusam nebūs konkrēti noteikti atiešanas laiki - tiklīdz viens autobuss ar pasažieriem būs piepildīts, tas dosies uz kapsētu un sekos nākamais. Intensīvie papildu reizi no autoostas uz kapiem tiks organizēti no pulksten 9.00 līdz 12.00, bet no kapiem uz autoostu – no pulksten 13.00 līdz 15.00,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Alūksnes pilsētas svētku laikā būs arī satiksmes ierobežojumi. No 1.augusta no pulksten 9.00 līdz 3.augusta pulksten 14.00 būs slēgta satiksme Pils ielā posmā no Ojāra Vācieša ielas līdz Rijukalna ielai. 1.augustā no pulksten 20.00 līdz pasākumu beigām (aptuveni līdz 3.augusta pulksten 5.00) satiksmei būs slēgta Ojāra Vācieša iela posmā no Pils ielas līdz Pilssalas ielai, Skolas iela posmā no Brūža ielas līdz Pilssalas ielai, Margaritas iela posmā no Brūža ielas līdz Ojāra Vācieša ielai, kā arī Pilssalas iela.

No 2.augusta pulksten 7.00 līdz pasākuma beigām (aptuveni 3.augusta pulksten 5.00) braukt nevarēs Ojāra Vācieša iela posmā no Dārza ielas līdz Pilssalas ielai, Pils iela posmā no Lielā Ezera ielas līdz Rijukalna ielai, kā arī pa Pils ielu virzienā no Latgales ielas līdz Rijukalna ielai.

3.augustā Miera ielā autotransportu nedrīkstēs novietot ielas brauktuves malās. “Lūdzam izmantot šim mērķim Peldu ielu, Tempļakalna ielu, Loka ielu, Melnuma ielu, kā arī Kapsētas pussalu. Ņemot vērā to, ka Kapsētas pussalā ir ierobežota teritorija automašīnu izvietošanai, iebraukt varēs tikai transportlīdzekļi ar pasažieriem, kam ir grūtības pārvietoties cienījama vecuma vai veselības stāvokļa dēļ,” skaidro E.Aploka.

Vietējās ziņas