Būs semināri par brīvu

Lai Vidzemes nevalstiskajām organizācijām sniegtu zināšanas un prasmes, Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs (NVO) sadarbībā ar Valmieras novada fondu organizē apmācību semināru ciklu.

"Nodarbību apmeklēšana būs par brīvu, tādēļ aicinām pieteikties. Alūksnē 24.augustā būs seminārs "NVO grāmatvedības uzskaite un kārtošana" (vadīs Inese Ločmele), 7.septembrī - "NVO līdzekļu piesaiste un finanšu avotu dažādošana" (vadīs Ansis Bērziņš), 8.septembrī - "NVO dibināšana, juridiskie jautājumi un sabiedriskā labuma statuss" (vadīs Ansis Bērziņš). Pēdējā semināra datums vēl tiek precizēs - tajā par NVO misijas īstenošanu, stratēģisko plānošanu un komunikāciju ar sabiedrību stāstīs Ausma Pastore. 24.augusta seminārs notiks Jauniešu centrā "TE-Elpa" Alūksnē, Ojāra Vācieša ielā 2a. Interesentus aicinām pieteikties iepriekš Alūksnes NVO centrā līdz 23.augustam," stāsta Alūksnes un Apes Novada fonda informācijas aprites speciāliste Indra Levane.

Viņa uzsver - apmeklējot visas četras nodarbības, dalībnieks saņems apliecinājumu par īsā NVO apmācību kursa apguvi.

"Aicinām NVO izmantot šo iespēju un par brīvu rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem, lai arvien sekmīgāk sasniegtu savus mērķus, uzlabotu darbību un spēcīgāk strādātu sabiedrības labā," rosina I.Levane.

Vietējās ziņas