Ceļa zīmes paliks 3

Alūksne 

Domes teritoriālā komiteja pirmdien, izskatot Alūksnes pilsētas sākumskolas 30 cilvēku iesniegumu par transporta kustību, nolēma – pie sākumskolas izvietotajām ceļa zīmēm “Gājēju ceļš” jāpaliek un skolas pagalmā iebraukt nedrīkst.

Komitejas vadītājs Jānis Nīkrencis norāda – iesniegumu parakstījuši galvenokārt pedagogi, kuri ir nemierā ar esošo kārtību. “Lēmumu par zīmes “Gājēju ceļš” uzstādīšanu pieņēma novada dome, turklāt arī skolas vecāku padome bija lūgusi rūpēties par bērnu drošību pie skolas. Lai transporta plūsma pie skolas neradītu problēmas, pedagogi savus auto var novietot stāvlaukumā pie sporta skolas, kas ir 35 metru attālumā no skolas,” stāsta J.Nīkrencis. Viņš rosina stāvlaukumā pie sporta skolas veikt nelielus uzlabojumus, lai tur var novietot vēl divas automašīnas.

Komentāri 3

vecāks.

Man ir priekšlikums.... Pārceļamies ar komentāriem pie valdības mājas novietoto māšīnu izstādes.Tur būs ko vairāk apriet.

pirms 10 gadiem, 2010.09.16 12:20

Dziņa

Visa problēma jau tur ka pedagogi stipri zaudējušisavas profesijas nosaukuma jēgu, tak jūsu rokās ir mūsu nākotne, tikai savas ambīcijas iemācieties atdot bērniem (skolniekiem) un ir laiks jau saprast, ka sevi nolaist līdz perdeļu draugiem laiki ir pagājuši, ne ar to sākat , bet labāk starpbrīdī izejiet ar savu klasi uzraut kaļimbamba, klasītes u.c spēles kaut lielāka jēga būs, nekā mašinu izstāde - domāju ka atmiņas par skolu patīkamas, man noteikti....

pirms 10 gadiem, 2010.09.15 21:45

Gudrs un tālredzīgs lēmums. Ja pedagogiem nepatīk, var vispār nāk uz darbu ar kājām. Jeb var rosināt referendumu, lai gājēju ceļu ierīko valdības mājas pagalmā...

pirms 10 gadiem, 2010.09.15 10:19

Vietējās ziņas