Centrālapkures ierīkošanu pabeigs augustā 1

Alūksnes novada pansionātā valda priecīga noskaņa. Pavisam drīz tā iemītniekiem nebūs jāuztraucas, vai krāsnis nedūmos, vai varēs tās kurināt bez bailēm, ka izcelsies ugunsgrēks. SIA "Ozolmājas" strādnieki ēkā ierīko centrālapkuri.

"Viena brigāde strādā pagrabstāvā, kur uzstādīs apkures katlus, otra ierīko radiatorus un tos pievieno apkures sistēmai. Paredzams, ka jau augustā darbi būs pabeigti. Tiesa, vēl nebūs nomainīti logi un atjaunota ēkas fasāde, labiekārtota apkārtne, kā bija paredzēts projektā. Tomēr esam gandarīti, ka dižķibeles laikā, kad projektam valsts investīcijas nepiešķīra, Alūksnes rajona un pilsētas pašvaldības sadarbības rezultātā pansionāts būs sakārtots vismaz iekšēji," atzīst pansionāta direktore Rasma Muceniece.  

Remontdarbos tiek ieguldīti gan no rajona padomes nomas maksas saņemtie līdzekļi, gan Alūksnes domes finansējums. Kopējās izmaksas ir apmēram 49 000 latu. R.Muceniece norāda, ka pašu spēkiem tiks veikts kosmētiskais remonts telpās, kuras nelietojamo krāšņu dēļ bija neapdzīvotas. Pēc centrālapkures ierīkošanas pansionāta klientus varēs izmitināt vēl divās istabiņās. R.Muceniece informē, ka pašlaik pansionātā dzīvo 80, bet tad varēs uzņemt 85 klientus, kā tas ir paredzēts.

 

Divu katlu apkurei būs nepieciešamas kokskaidu granulas. Automātisko granulu apkuri apkalpos viens darbinieks. Tas nozīmē, ka apkure būs ne tikai tīrāka un piemērotāka sociālās aprūpes iestādei, bet arī vieglāka un ērtāka. Gada beigās pansionāts "Alūksne" tiks nodots Alūksnes novada domei. Tas nozīmē, ka tam vairs nebūs divas pakļautības kā līdz šim, iestāde bija rajona padomes, ēka - pilsētas domes.

Komentāri 1

lai varetu privatizet jau gatavu janvari pilsonis m.......... un vecuki prom uz slimnicas telpam

pirms 12 gadiem, 2009.07.31 09:56

Vietējās ziņas