CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums”: "Strauti -1" - ceturtie

VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” Sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Agnese Korbe informē, ka 6. un 7.jūnijā notika CSDD sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums” Lielais Latvijas fināls. Tajā par Latvijas labākās jauno velosipēdistu komandas titulu un par dalību Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensībās spēkiem mērojās 32 Latvijas reģionu labākās komandas, tostarp arī Strautiņu pamatskolas komanda "Strauti - 1", kas sacensībās ar 619 punktiem ieguva 4.vietu.

"Jau piekto gadu Latvijas labākās jauno velobraucēju komandas titulu ieguva Kusas pamatskolas komanda „Kusa – 1”, kas pārstāvēs Latviju 29.Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Norvēģijā, 5.-8.septembrī, ko rīko Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA). 2.vietas ieguvēji – komanda „Baložu vidusskola” no līderiem atpalika vien par diviem punktiem. Savukārt čempionu trijnieku noslēdza Aizputes novada Skolēnu jaunrades centra komanda „Ripo Aizpute!”," stāsta. A.Korbe.

Šogad konkursu „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD rīkoja jau 21.gadu. Tajās piedalās 4.-6.klašu skolēni un sacensību mērķis ir uzlabot skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā.


Vietējās ziņas