Cūkmens slavē alūksniešu tīrīgumu 3

Kampaņas “Nemēslo ceļmalā!” laikā, cīnoties pret atkritumu kalniem ceļmalās, akciju sabiedrības „Latvijas valsts meži” tīrības cīnītājs Cūkmens pie Alūksnes robežas, uz P39 ceļa virzienā uz Igaunijas robežu, izvietojis jaunu ceļa zīmi.

Zīme kalpos kā atgādinājums alūksniešiem un viesiem, ka mēslošana ceļmalā ir noziegums. Par to pienākas 50 līdz 500 latu liels naudas sods, kā to paredz Administratīvo pārkāpumu kodeksa 58. un 140.pants. „Latvijā darbojas formula – jo vairāk braucēju, jo vairāk atkritumu. Esmu salicis arī melno punktu karti, kur ar šņukuriem atzīmētas viscūcīgākās pilsētas, bet tīrīgākās - ar zaļiem punktiem. Man ir īpašs prieks paziņot, ka Alūksnes iedzīvotāji ir vieni no tīrīgākajiem Latvijā!” uzsver Cūkmens. Kopumā Latvijā tiks izvietotas gandrīz 30 jaunās ceļa zīmes.

Komentāri 3

Selga

Man ļoti gribētos lai katrs par to padomā un katrs beidzot saprastu, ka viss ir mūsu pašu rokās.
Itkā mēs esam Latvijas patrioti, uz katra stūra varam kliegt - Latvija uzvara, tad kāpēc paši nerūpējamies par savu Latviju.?
Es mīlu Latviju kā zemi,kurā dzīvoju, nevis kā politisku valsti, un es domāju, ka liela daļa no jums arī !!!Tad kāpēc mums jādzīvo pied... zemē??
Tāpēc jau politiķi iedomājās, ka var ar mums izrīkoties, kā ar cūkām - kurā aizgaldā ievedīs tajā labi!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.03 22:09

G_arais

Selga...kā naglai uz galvas!!!!
atkarīgs tikai no mums pašiem.

pirms 10 gadiem, 2010.08.03 12:00

Selga

Alūksnes iedzīvotāji varēja būt tīrīgāki arī peldvietās, īpaši Šūpalās!!Katru reizi braucot ar ģimeni atpūsties ņemam līdz atkritumu maisus, lai vispirms novāktu atpūtas vietu.
Ik reizi rodas jautājums, vai tiešām ir grūti paņemt līdzi maisu atkritumiem,salikt tajā tukšās pudeles, pamperus, plastmasas traukus u.c. un pēc atpūtas to aizvest??
Paši vien braucat turp atpūsties!!

pirms 10 gadiem, 2010.08.02 19:53

Vietējās ziņas