Dabūs telpas pilsētas centrā 3

Alūksnes novada domes septembra sēdē pagājušajā nedēļā deputāti nolēma ierosināt pašvaldības nekustamā īpašuma – garāžu ēkas Pils ielā 58, Alūksnē - atsavināšanu. Šīs telpas alūksniešiem pazīstamas kā uzņēmēja Maira Arāja automazgātava iepretim Alūksnes poliklīnikai.

Savulaik Alūksnes pilsētas dome šīs telpas kopā ar kādreizējo ugunsdzēsēju depo ēku atguva no valsts pašvaldības funkciju veikšanai. Kad jaunas telpas atrada ugunsdzēsēji, ēkā iekārtoja pašvaldības aģentūru “Spodra”, bet minētās garāžas ēkas daļu iznomāja SIA “Ziemeļvidzeme”. Palaikam gan Alūksnes pilsētas domē, gan novada domē jautājums par telpu nomu uzņēmējam ir aktualizēts, jo – joprojām šīs telpas nav nodotas ekspluatācijā, bet automazgātavas darbība tur notiek. 2008.gada novembra sēdē Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atļaut arī turpmāk SIA “Ziemeļvidzeme” nomāt telpas no pašvaldības automazgātuvei pilsētas centrā uz 10 gadiem – līdz 2019.gada 1.decembrim, parakstot arī vienošanos, ka uzņēmējs par saviem līdzekļiem sakārto šā pašvaldības īpašuma jumtu un fasādi, atgādinot arī par telpu nodošanu ekspluatācijā. Pērn oktobrī Alūksnes novada domes deputāti izskatīja SIA “Ziemeļvidzeme” iesniegumu, kurā pausta vēlme atteikties no šo telpu īres un nodot tās SIA “Valdis” - arī tad ēka joprojām nebija nodota ekspluatācijā, fasāde un jumts nebija remontēti.

Vairāk lasiet laikraksta "Alūksnes Ziņas" 27.septembra numurā.

Komentāri 3

..

Tiesam izskatas, ka sie domes "specuki"bida savejos.

pirms 10 gadiem, 2010.09.28 09:19

Ivars

Ka var tajas telpas kaut kas notikt ja tas lidz šim laikam nav nodotas ekspluatacija? Vai tapec ka Dome rulle savi čomi? Murgs. Tas kas vienam nav atļauts-ir atļauts otram?! Tada ir ta Aluksnes Dome. Ta pati Dome kura neredz Vilciņa saimniecibas ekas jumtu pilsetas centra Bruža iela! Skats kolosals-bail staigat garam! Bet tas ir štrunc! Galvenais-savi čomi!

pirms 10 gadiem, 2010.09.27 13:30

Vietējās ziņas