Darba vizītē ierodas satiksmes ministrs 5

Šodien, 9.aprīlī, satiksmes ministrs Anrijs Matīss darba vizītē apmeklē Alūksnes novadu, kur paredzēta tikšanās ar novada domes vadību, deputātiem un pašvaldības speciālistiem, kuras laikā pārrunās autoceļu uzturēšanu un remontus, kā arī citas satiksmes nozares pašvaldībām aktualitātes. Par to informē Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds.

Satiksmes ministrs tiksies ar reģionālo masu plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.

A.Freidenfelds informē, ka satiksmes ministru darba vizītē pavada VAS „ Latvijas valsts ceļi”  valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS „ Latvijas dzelzceļš” valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis un VAS „ Latvijas autoceļu uzturētājs”  valdes priekšsēdētājs Vladimirs Kononovs.

Komentāri 5

nuju

ak ta tāpēc steidz remontēt bedres uz superkvalitatīvā nesen uzlietā asvalta!!!

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 12:15

.

jā jā, vakar cītīgi šiverēja....likās ka uzsāk beidzot tos briesmu bedru bedres likvidēt, bet.....MINISTRS brauc...
Bedres neskar ne Matahajus, ne domes darboņus..
Satraucas tikai mammas ar bērnu ratiņiem un pensionāru tantes kam kājas nav tik veiklas lai izklamburotu pa to ārprātu..
A kas kuram par bēdu..lai klumburo...vai ne????

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 14:59

th

Darba vizite atbrauks....stradas uz celiem vai? No tas vina atbrauksanas jau nekas nemainisies. balsu zvejosana gaidamam velesanam. nezinu pie kadas partija s vins pieder bet no rita TV stastija ka jenoti aktivi balsis lasot regionos. un piedavasot pat labumus. Bet vai iedos, tas nu ir jautajums

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 15:11

Jana Z.

2013. gada 1. martā A. Matīss kā partijas "Vienotība" virzīts bezpartejisks kandidāts nomainīja Aivi Roni satiksmes ministra amatā. Par viņa apstiprināšanu nobalsoja gandrīz visi Saeimas deputāti, ieskaitot opozīciju, taču pret balsoja pozīcijā esošā Nacionālā apvienība. Satiksmes ministra amatu saglabāja arī Laimdotas Straujumas valdībā.
2014. gada februārī A. Matīss iestājies partijā "Vienotība".
http://lv.wikipedia.org/wiki/Anrijs_Mat%C4%ABss

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 15:41

Vietējās ziņas