Dāvina žurnālu abonementus

Alūksnes novada pašvaldības administrācijas un tās iestāžu darbinieki, pievienojoties Alūksnes Bērnu un jauniešu centra izsludinātajai Labo darbu akcijai, ziedoja naudu, lai sociālās aprūpes centra „Alūksne” iemītniekiem abonētu sešus žurnālus.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka trešdien Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins, apmeklējot Ziemassvētku pasākumu sociālās aprūpes centrā, pansionāta iemītnieku pārstāvei Ārijai Cimbulei pasniedza pašvaldības darbinieku sarūpētās dāvanas - abonēšanas kvīti, kā arī gardus kliņģerus.

Ar pašvaldības administrācijas un pašvaldības iestāžu darbinieku atsaucību visu nākamo gadu sociālās aprūpes centra ļaudis varēs lasīt pašu izraudzītus žurnālus - „Ilustrētā Zinātne”, „Mājas Viesis”, „Marta”, „Ievas Stāsti”, „Patiesā Dzīve” un „Privātā Dzīve”.

Šī pašvaldības administrācijas un tās iestāžu darbinieku akcija par saziedotajiem līdzekļiem dāvināt žurnālu abonementu sociālās aprūpes centra „Alūksne” iemītniekiem jau ir kļuvusi par tradīciju.

Vietējās ziņas